Babilon vol. 3

19:00

Kiedy

27.10 - 27.10.2017
godz.: 19:00

Bilety

Bilet: 20zł
Kup bilet

Gdzie

Klub 13 Muz
Plac Żołnierza Polskiego 2
Szczecin

Babilon vol. 3

Zapraszamy na trzecią edycję Babilonu, imprezy wyłącznie dla kobiet! Tym razem w nowym, stałym już miejscu, Domu Kultury 13 Muz!

Babilon vol. 3 odbędzie się pod hasłem: „Jesień też jest kobietą…” A w bogatym programie spotkania Kobiet we własnym gronie niezwykle ciekawie się zapowiada!

1. Kobieta w radio, radio w kobiecie…

Jak oczami wielokrotnie nagradzanej dziennikarki, Katarzyny Wolnik-Sayna wygląda świat ‚morskich opowieści’ zdominowany przez mężczyzn oraz ich narrację? Jak kobieta z radia, z mikrofonem w ręku rezonuje z ‚męską przygodą’? Jakie jest miejsce kobiet w zdominowanym przez mężczyzn środowisku żeglarzy? Jak to wszystko razem rezonuje z nią samą, jej kobiecym punktem widzenia opowie sama autorka, związana z Polskim Radio Szczecin od 1990 roku.

2. Samba-Belly Dance Show!

To najnowszy trend w tańcu egzotycznym, który łączy to co najlepsze w sambie brazylijskiej i bliskowschodnim tańcu brzucha zaprezentuje nasz gość kolejny gość, profesjonalna tancerka Honorata Nekanda-Trepka! Nie tylko od samego taniec powieje egzotyką! Od strojów i muzyki również! Chętnie Panie nie tylko będą mogły zapoznać się nowy trendem, nauczyć kilku figur, ale również zapisać na warsztaty!

3. Kosmetyka Wegańska, czyli etyka, a pielęgnacji urody!

O najnowszym trendzie w kosmetyce, którego celem jest skuteczna pielęgnacja urody, ale bez żadnych doświadczeń na zwierzętach oraz używania substancji pochodzenia zwierzęcego opowie Małgorzata Nędzusiak, specjalistka od makijażu i charakteryzacji wprowadzi. Panie zostaną wprowadzone w tajniki doboru kosmetyków, a także właściwego sposobu ich stosowania!
Będzie można nie tylko dowiedzieć się jak ich używać, ale wziąć też udział w pokazie praktycznego zastosowania w wykonaniu zawodowej wizażystki, która podczas imprezy będzie na
profesjonalnym stanowisku nakładać makijaż z prezentowanych kosmetyków!

4. Unpluggers – recital

W muzycznej części dwukrotnie pojawi się prze Paniami niezwykle ciekawy projekt – Unpluggers! Tworzą go Maja Koterba & Mitro Dymitriadis. Maja to absolwentka Wydziału Edukacji Artystycznej Uniwersytetu Szczecińskiego, zafascynowana jazzem oraz jego okolicami co słychać wyraźnie w jej charakterystycznych interpretacjach i improwizacjach nadających muzyce zespołu szczególny klimat… Mitro, rodowity Grek, to miłośnik i znawca muzyki… latynoamerykańskiej, co zdradza jego styl grania gdzie gorący temperament przeplata się ze skłonnością do liryczności! Jest on również autorem aranżacji większej części repertuaru Unpluggers. Słuchając, muzyki w wykonaniu tego duetu przekonać się można jak niezwykły efekt dają bliskie spotkania różnych kultur oraz pokoleń! Recitale UNPLUGGERS to muzyczna podróż od bossa nova, przez kamienie milowe muzyki, utwory Stinga, Simon & Garfunkel, Eva Casidy, The Beatles, Kansas czy Oasis, aż po najpiękniejsze rejony rodzimej, polskiej muzyki!

Źródło: Organizator

Kup bilet