Baasch

19:00

Kiedy

25.03 - 25.03.2018
godz.: 19:00

Bilety

Bilet: 20 zł / 30 zł w dniu koncertu dostępne w kasie RCK

Gdzie

Regionalne Centrum Kultury w Kołobrzegu
ul. Solna 1
Kołobrzeg

Regionalne Centrum Kultury w Kołobrzegu im. Z. Herberta zaprasza na koncert Baascha.

Muzyka Baascha to hipnotyzujący, sugestywny wokal, mroczne brzmienia i chwytliwe melodie. Sam pisze, komponuje i produkuje swoje nagrania. Wypracował własny, rozpoznawalny styl sprawnie poruszając się pomiędzy muzyką elektroniczną a synth-popem. Jest jednym z najbardziej cenionych i oryginalnych artystów na polskiej scenie alternatywnej i elektronicznej.

Oba jego albumy studyjne wydane w NEXTPOP Songwriter’s Label zebrały świetne recenzje i znalazły się w licznych rankingach końcowo-rocznych jako jedne z najlepszych polskich płyt. Baascha zagrał na najważniejszych festiwalach w kraju: Open’er Festival, Tauron Nowa Muzyka, Audioriver Festival, Orange Warsaw Festival, T-Mobile Nowe Horyzonty. Koncertował też za granicą: Niemcy, Francja, Islandia, Chiny, Chechy, Litwa, Rumunia.

Pracował z takimi artystami jak: Rysy, Bokka, Mary Komasa, Novika, Natalia Nykiel, Wojtek Urbański, Zamilska, Agim i wielu innych. Skomponował także muzykę do głośnego filmu „Płynące Wieżowce” w reżyserii Tomasza Wasilewskiego. Baasch promując swój najnowszy album „Grizzly Bear With A Million Eyes”.

Źródło: Organizator