Targi Motoryzacyjne Autoshow Szczecin 2017

10:00
jesienna edycja Targów Motoryzacyjnych Autoshow
Fot. Materiały prasowe organizatora

Kiedy

13.10 - 15.10.2017
godz.: 10:00

Bilety

Bilet: Bilety wstępu 15 zł, dzieci do lat 7 gratis.

Gdzie

Hala MTS
ul. Struga 6
Szczecin

Targi Motoryzacyjne Autoshow Szczecin 2017

Impreza jak co roku odbędzie się na terenie Międzynarodowych Targów Szczecińskich (MTS), jednak pierwszy raz na jesień. Targi zajmują teren ponad 28000 m2, a dzięki swojej rozległości i bogatej ofercie są największym tego typu wydarzeniem w regionie. W hali ustawione będą stoiska z branży motoryzacyjnej, a teren zewnętrzny będzie stanowić Arenę Pokazów.

Impreza rozpoczyna się w dniu 13 października – Wieczorem Premier, podczas którego zaprezentowane będą najnowsze premiery szczecińskich dilerów. Niektóre przyjadą prosto z Frankfurtu!

W dniach 14-15 października w godzinach od 10.00 do 18.00 odbędą się targi, a na terenie zewnętrznym atrakcje dla koneserów motoryzacji. Będzie można zobaczyć m.in.: niesamowity tor Super Enduro, jazdę terenową Monster Truck, pokazy drift.

W sobotę 14 października odbędą się III Mistrzostwa Arm Wrestlingu. Miłośnicy sportów walki będą mieli okazję zobaczyć emocjonujące pojedynki z udziałem zarówno mężczyzn, jak i kobiet. Startujący podzieleni są na kategorie wagowe. Walki na lewą i prawą rękę odbywają się osobno, tak więc można być mistrzem na obie ręce. O zwycięstwie nie decyduje wyłącznie siła, równie ważne są technika i taktyka. Kolejną atrakcją którą przygotowali organizatorzy są II Mistrzostwa Twerk – West Coast Twerk Queen ’17.

W niedzielę 15 października o godz. 15:00 na scenie głównej hali MTS koncert gwiazdy – rapera i miłośnika motoryzacji TEDE.

W czasie trwania targów odwiedzający będą mogli zapoznać się również z ofertą firm ubezpieczeniowych, wypożyczalni aut, serwisów samochodowych, hurtowni motoryzacyjnych, motocyklowych i firm z akcesoriami. Nie zabraknie sprzętu tuningowego, car audio i narzędzi dla warsztatów samochodowych.

Autoshow to też akcja pomagająca potrzebującym: Zachodniopomorskie Hospicjum dla Dzieci będzie podczas imprezy kwestować na potrzeby fundacji. Organizatorzy spodziewają się 20 000 odwiedzających – więc nie może zabraknąć i Ciebie!

Więcej informacji na stronie: http://autoshow.szczecin.pl

Wydarzenie pod patronatem portalu Infoludek.pl

Źródło: Organizator Targów