Audiofeels rockowo i symfonicznie

19:00
wydarzenia weekendu

Kiedy

13.01 - 13.01.2018
godz.: 19:00

Bilety

Bilet: 80-160 zł
Kup bilet

Gdzie

Filharmonia im. Mieczysława Karłowicza
Małopolska 48
Szczecin

Audiofeels rockowo i symfonicznie

UWAGA: Koncert został został przełożony na 24 kwietnia. Miejsce koncertu i godzina nie uległy zmianie.”
—-
AudioFeels, po koncercie w studiu S1 Radia Szczecin w 2016 r., po raz pierwszy wystąpi w Szczecinie przed dużą szerszą publicznością. To już nie młodzi debiutanci, których poznaliśmy lata temu w „Mam talent”, a dojrzali artyści, cały czas doskonalący swój muzyczny warsztat. W Filharmonii Szczecińskiej Zespół zaśpiewa z towarzyszeniem Poznańskiej Orkiestry Symfonicznej pod batutą Łukasza Łodygowskiego oraz Chóru Akademickiego Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.

W samym środku karnawałowego szaleństwa muzycy przeniosą nas do elektryzującego i porywającego świata wielkiego Rocka! Usłyszycie przeboje Led Zeppelin, Queen, Guns’n’Roses, Davida Bowie, U2. Mocne i ostre kawałki, ale i piękne ballady. AudioFeels Rockowo i Symfonicznie. Tego nie można przegapić.

AudioFeels to grupa, wykonująca muzykę w stylu Vocal Play. Jest to nowatorskie podejście do śpiewania, które polega na imitacji instrumentów, poprzez maksymalne wykorzystanie możliwości ludzkiego głosu. Zespół został stworzony w 2007 roku przez wychowanków Chóru Akademickiego Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Staranna edukacja pozwoliła na podjęcie ambitnego zadania – stworzenia wyjątkowego, nowoczesnego brzmienia daleko wykraczającego poza chóralną tradycję.

Źródło: Organizator

Kup bilet