ARENA Komików Ludzika

18:00

Kiedy

14.07 - 14.07.2018
godz.: 18:00

Bilety

Bilet: od 30,-zł
Kup bilet

Gdzie

Teatr Variete Muza
Morska 9
Koszalin

Kategorie


Arena Komików Ludzika
To już druga edycja eliminacji do V Mistrzostw Polski One Man Show – LUDZIK 2018. Pierwsza cieszyła się bardzo dużym powodzeniem, widzowie byli zaskakiwani dowcipem sypiącym się ze sceny oraz różnorodnością form scenicznych. Bartosz Brzeskot prowadzący Arenę Komików zaprasza wszystkich śmiałków, którzy chcą popróbować swoich sił w materii wierszyków na zadany temat. Jak zwykle mamy atrakcyjne nagrody dla najlepszych autorów.
Damian Kubik- Pochodzi z Dąbrowy Górniczej. Rocznik 1986.
Patriota, anarchista, samotny lider bez partii, swojski mąż stanu, polityk, a zarazem działacz społeczny, nie szczędzi mocnych słów na polu życia publicznego, kultury i sztuki, stroni od polityki. Zaskakujący, kontrowersyjny do bólu, wytyka błędy i mówi to co byście chcieli usłyszeć, ale boicie się głośno mówić.
Damian Skóra – Osoba transwiekowa -dziecko (czasem starzec) zamknięty w ciele młodego mężczyzny. Zwycięzca plebiscytu na najlepszego stand-uper’a według jego mamy. W ubiegłorocznym konkursie na najlepszego Damiana Skórę zajął II miejsce. Nagradzany wielokrotnie za wybitne osiągnięcia w języku łacińskim oraz w śpiewie niemym. Autor takich przebojów jak „Ech miła, żebyś uśmiechała się, tyle co na instagramie” oraz „bez mięsa – bez sensa”. Karierę przerwało głośne w mediach przyznanie się do niekojarzenia połowy swoich znajomych na Facebook’u. Teraz wraca ze zdwojoną siłą, aby wywoływać takie mocniejsze wypuszczenie powietrza nosem, a czasem nawet śmiech. Prowadzi angielskojęzyczne sceny w kilku miastach Polski, a w paru innych jest uznawany za swojego rodzaju ojca chrzestnego (poważnie czasami ludzie niekiedy o nim mówią”godfather of comedy…”)
Romek „Siano” Słomka – Jest absolwentem Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Krakowie, ale nie to jest najważniejsze. Najważniejsze jest to, że iluzją zajmuje się od wielu lat i kocha, to co robi. Sama iluzja to dla niego zbyt mało, a jego widz zasługuje na więcej. Dlatego do swoich trików wplata taniec breakdance, techniki aktorskie, śpiew…

Kup bilet