Another Pink Floyd Tribute Band

19:00

Kiedy

14.09 - 14.09.2018
godz.: 19:00

Bilety

Bilet: od 50 zł
Kup bilet

Another Pink Floyd Tribute Band

Największe Utwory Pink Floyd na żywo.

Tym razem artyści dla fanów zespołu Pink Floyd przygotowali ucztę na która składają się przede wszystkim utwory z płyty The Wall, której 40 rocznica wydania przypada w 2019 roku.
Another Pink Floyd to prawdopodobnie najdłużej nieprzerwanie działający polski zespół grający muzykę legendy rocka progresywnego – Pink Floyd. Zespół, który nie tylko gra covery ale także dba o to by koncerty w odtwarzały niepowtarzalną atmosferę koncertów Floydów. Osiągają to na wiele sposobów – między innymi – grając na instrumentach gwarantujących brzmienie podobne do pierwowzoru, używając pełni środków scenicznych takich jak: gra profesjonalnego zestawu świateł, najwyższej jakości dźwięk, multimedia w tym: okrągły ekran na którym wyświetlane są oryginalne filmy i animacje utrzymane w klimacie Floydów oraz zestawy świateł laserowych.
Jednak podstawą sukcesu zespołu Another Pink Floyd są artyści – dziesiątka  profesjonalnych muzyków i wokalistów, których wspiera grupa realizatorów dźwięku, światła i multimediów. W połączeniu z pasją jaką stanowi dla nich wszystkich dorobek Floydów daję gwarancję niezapomnianych chwil na koncercie.
Zespól Another Pink Floyd występuje praktycznie w całej Polsce na największych salach klubowych, filharmonicznych i teatralnych. Za każdym występem rośnie liczba ich wiernych fanów. Koncert Another Pink Floyd to dwugodzinne widowisko z jedną przerwą.

 
Źródło: Organizator

Kup bilet