Anna Serafińska

19:00

Kiedy

30.03 - 30.03.2017
godz.: 19:00

Bilety

Bilet: 50zł
Kup bilet

Gdzie

Studio S-1 Radia Szczecin
ul. Niedziałkowskiego
Szczecin

Anna Serafińska

Dni Skandynawskie to także Me.Ba, międzynarodowe spotkania muzyczne.. Podczas tegorocznych, siódmych, wystąpi Iris Bergcrantz Quintet oraz Anna Serafińska z zespołem.

W poprzednich edycjach wystąpili tacy artyści jak Zbigniew Namysłowski, Roberto Ottaviano, Kari Bremnes czy Silje Nergard, Anders Bergcrantz Quartet Live czy też Foyn Friis Quartet. Łącznie zaprezentowało się już ponad 100 artystów z Włoch, Słowenii, Niemiec, Danii, Szwecji, Finlandii i Norwegii.

Anna Serafińska z triem jazzowym śpiewa swing i ballady — własne aranżacje piosenek Agnieszki Osieckiej i Jonasza Kofty. Ania to chluba polskiego jazzu, laureatka wszystkich ważnych festiwalowych wyróżnień, również zagranicznych. Wokalistka, która nie musi tuszować i zasłaniać braków muzycznych, jest pedagogiem z tytułem doktora wokalistyki, a prywatnie wnuczką Carmen Moreno.

W 2006 roku wytwórnia Pomaton/EMI wydała płytę Anny Serafińskiej ‚Gadu Gadu’, na której znalazły się piosenki Agnieszki Osieckiej.

Międzynarodowe spotkania muzyczne Me.Ba odbędą się już po raz 7. Przypomnijmy, iż impreza ta powstała z myślą o integracji kultur muzycznych krajów z basenów mórz Bałtyckiego i Śródziemnego (Mediterranean + Bałtyk = Me.Ba).

Kup bilet