Anna Dziewit-Meller – spotkanie autorskie

18:00

Kiedy

12.10 - 12.10.2018
godz.: 18:00

Bilety

Bilet: Wstęp wolny

Gdzie

ProMedia
al. Wojska Polskiego 2
Szczecin

spotkanie autorskie
Fot. Materiały promocyjne organizatora

Spotkanie z Anną Dziewit-Meller, pisarką i dziennikarką. Rozmowę z nią przeprowadzi Krzysztof Lichtblau. Wydarzenie będzie tłumaczone na język migowy.

Anna Dziewit-Meller. Pisarka i dziennikarka. Współautorka reporterskiej książki o Gruzji „Gaumardżos, opowieści z Gruzji” (napisanej wspólnie z Marcinem Mellerem), powieści „Disko” oraz świetnie przyjętej „Góry Tajget”. Ostatnio ukazała się jej książka „Damy, dziewuchy, dziewczyny. Historia w spódnicy”.

Partnerzy wydarzenia: Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Dzieci Słabo Słyszących im. Juliana Tuwima, Towarzystwo Pomocy Głuchoniewidomym Zachodniopomorska Jednostka Wojewódzka, Oddział Zachodniopomorski Polskiego Związku Głuchych w Szczecinie, Szczeciński Humanistyczny Uniwersytet Seniora w ramach Stowarzyszenia Absolwentów, Pracowników i Przyjaciół Wydziału Humanistycznego Uniwersytetu Szczecińskiego „Razem” w Szczecinie.

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury w ramach projektu „Miganie kultury”.

Źródło: Organizator