Ania Dąbrowska

19:00

Kiedy

14.03 - 14.03.2017
godz.: 19:00

Bilety

Bilet: 79-99zł
Kup bilet

Gdzie

Filharmonia im. Mieczysława Karłowicza
Małopolska 48
Szczecin

Ania Dąbrowska

Ania Dąbrowska jest jedną z najbardziej utalentowanych polskich piosenkarek ostatniej dekady. Wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów, producentka nagrała dotychczas pięć płyt, z których każda uzyskał status Platynowej Płyty: Łącznie sprzedała ponad 300 000 egzemplarzy. Jest laureatką ośmiu Fryderyków, a także wielu innych nagród branżowych.

„Dla naiwnych marzycieli’ to przełomowy album Artystki, na który fani czekali wyjątkowo długo, bo aż 4 lata. Płyta zapowiadana była jako podsumowanie pewnego okresu w życiu i początek zupełnie czegoś nowego, współpraca z nową ekipą i absolutnie nowy materiał. Czy artystka sprostała oczekiwaniom? Jest to pytanie, na które można udzielić tylko jednej odpowiedzi – twierdzącej.

Płyta „Dla naiwnych marzycieli’ zadebiutowała na pierwszym miejscu Oficjalnej Listy Sprzedaży już w dniu premiery czyli 4 marca 2016. Od tego momentu Ania Dąbrowska nie schodzi z OLiSu i jak widać, nadal nie ma takiego zamiaru! Album od pół roku stale utrzymuje się w czołówce wśród 10 najlepiej sprzedających się płyt w Polsce. Wyróżniony został przez ZPAV statusem Platynowej Płyty, singiel „W głowie’ również pokrył się Platyną, a nominowany do Fryderyka utwór „Nieprawda’ zyskał Złoto.

Do stacji radiowych trafił niedawno trzeci singiel zatytułowany „Poskładaj mnie’. Tak jak każdym poprzednim singlem wokalistka wprowadza słuchaczy w dobry nastrój, nie tylko pozytywną melodią, ale również swoim głosem, który od zawsze działa jak najlepszy lek.

18 listopada ukazało się specjalne wydanie winylowe płyty „Dla naiwnych marzycieli’!

Kup bilet