Akademia Twórczego Malucha – „Leśny zakątek”

12:00

Kiedy

27.05 - 27.05.2018
godz.: 12:00

Bilety

Bilet: Bezpłatne

Gdzie

Centrum Handlowe Ster
ul. Ku Słońcu 67
Szczecin

Akademia Twórczego Malucha - „Leśny zakątek"

Organizatorzy zapraszają na ostatnie przed wakacyjną przerwą spotkanie z cyklu Akademia Twórczego Malucha pod hasłem „Leśny zakątek”.

Śpiew ptaków, promienie słońca przedzierające się przez drzewa, ruda kita wiewiórki, wystające zza krzaka uszy zająca- to tylko niektóre charakterystyczne znaki naszego leśnego zakątka.

Tym razem dzieci wybiorą się w głąb lasu, gdzie wraz z Panem Sową dowiedzą się wszystkiego, co mały odkrywca musi wiedzieć na temat lasu. Poznamy trujące grzyby i rośliny, dowiemy się co robić, gdy dzik jest dziki, a zajączek chory, co jedzą jeże i jakie skarby skrywa las.

Akademia Twórczego Malucha to cykliczne spotkania skierowane do najmłodszych, które odbywają się w Centrum Handlowym Ster. W ostatnią niedzielę miesiąca grupa profesjonalnych animatorów wraz z czynnym udziałem dzieci prezentują jak w formie zabawy można w sposób twórczy a zarazem w prosty wykonać zabawki i kreacje w oparciu o bajki i historyjki będące motywem przewodnim spotkania. Wydarzenie przeprowadzane jest w specjalnie wydzielonej strefie na pasażu, z wykładziną, poduchami i pufami, aby wszystkie dzieci czuły się bezpiecznie i komfortowo. Dla wszystkich uczestników zawsze czeka mnóstwo atrakcji i drobne upominki.

Źródło: Organizator