60+Kultura w Pleciudze

11:00

Kiedy

25.09 - 25.09.2016
godz.: 11:00

Gdzie

Kategorie


W ramach kolejnej edycji kampanii „60+ kultura” pod patronatem Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego Teatr Lalek „Pleciuga” zaprezentuje spektakl „Czarodzieje” w reżyserii Wojciecha Kobrzyńskiego. Dla wszystkich widzów, którzy ukończyli 60 rok życia i 25 września przyjdą na spektakl indywidualnie lub z wnukami, dostępne są bilety w wyjątkowej cenie 10 złotych.

Zaraz po spektaklu organizatorzy zapraszają na jogę śmiechu 60+.  Joga śmiechu to wyjątkowa metoda gimnastyczna, ścieżka rozwoju osobistego oraz droga do codziennej radości. Korzyści płynące z jogi śmiechu są ogromne i liczne, między innymi: redukcja stresu, rozluźnienie ciała oraz odprężenie umysłu, ułatwienie nawiązywania kontaktów z ludźmi, zwiększenie kreatywności, uniezależnienie pozytywnego wewnętrznego nastawienia od warunków zewnętrznych, wzmocnienie systemu immunologicznego, nabranie dystansu do siebie i do świata.

Dla wnuczków i wnuczek uczestników warsztatów zorganizowane są w tym samym czasie warsztaty plastyczne – tworzenie pacynek ze skarpetek.

Liczba miejsc na warsztaty jest ograniczona. Zapisy drogą mailową (edukacja@pleciuga.pl) lub przez Facebook. Widzów, którzy pojawią się w Pleciudze z wnukami, prosimy też o podanie w mailu/wiadomości imion i nazwisk dzieci (na potrzeby warsztatów plastycznych).
Warsztaty zaczynają się o godzinie 12.15, zaraz po spektaklu.

Osoby, które już wcześniej nabyły bilet na „Czarodziejów” w zwykłej cenie, mają możliwość nabycia biletu w cenie 10 złotych na inne przedstawienie.

Źródło: Organizator