4 tony podłogi – monodram komediowy Pawła Burczyka

18:00

Kiedy

14.02 - 14.02.2017
godz.: 18:00

Bilety

Bilet: Wstęp wolny

Gdzie

Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Goleniowie
Konstytucji 3 Maja 26
Goleniów

Kategorie


4 tony podłogi - monodram komediowy Pawła Burczyka

Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Goleniowie zaprasza w walentynkowy wieczór na monodram komediowy w wykonaniu aktora Pawła Burczyka.

„Jeden domek, jeden mężczyzna, jedna przesyłeczka i jedna obietnica…” Sumą tych składowych jest komediowy monodram autorstwa Domana Nowakowskiego – 4 tony podłogi – pod tym ciężarem uginać się będzie Stanisław (czyli Paweł Burczyk).

To historia głodnego sukcesu czterdziestokilkuletniego mężczyzny, który przed laty przyjechał do stolicy z nadzieją na oszałamiającą karierę… I dorobił się majątku, stanowiska, które nie mieści się na wizytówce i cudownej żony, która „tak już ma, że jak inne coś mają, to ona też musi…”.

4 tony podłogi to ponadgodzinne satyryczne szaleństwo. Znakomite, sprytnie napisane monologi – „ugłośnienie przemyśleń wielu mężczyzn i obnażenie technik manipulacyjnych wielu kobiet”, wspaniała, prawdziwa gra aktorska, nieoczekiwane, przewrotne zwroty akcji i wiele „słodkiej” prawdy o „silnej-słabej” płci… Wszystko to sprawia, że „jest naprawdę lżej po czterech tonach śmiechu”.

Wydarzenie dodane przez użytkownika