Festiwal Komedii „Szpak”

21:00

Kiedy

26.11 - 26.11.2016
godz.: 21:00

Gdzie

Dom Kultury Słowianin
ul. Korzeniowskiego 2
Szczecin

Kategorie


Jedną z atrakcji jubileuszowej 10. edycji Festiwalu Komedii SZPAK będzie wieczór pełen szalonych improwizacji warszawskiej grupy PRZYJEZDNI oraz gwiazd: Katarzyny Pakosińskiej, Artura Andrusa i Wojtka Tremiszewskiego w sobotę 26.11 o godz. 21 w Słowianinie.

Przed widzami 10. SZPAKA pełna humoru wybuchowa mieszanka gier improwizacyjnych w wykonaniu warszawskiej grupy PRZYJEZDNI oraz gwiazd: Katarzyny Pakosińskiej, znanej z charakterystycznego śmiechu artystki kabaretowej, współzałożycielki Kabaretu Moralnego Niepokoju; Artura Andrusa, redaktora trójkowej „Powtórki z rozrywki”, legendarnego gospodarza spotkań kabaretowych w warszawskiej „Piwnicy pod Harendą” oraz Wojtka Tremiszewskiego, trójmiejskiego aktora i reżysera związanego z niegdysiejszym Kabaretem LIMO.

Przyjezdni zaimprowizują ze swoimi gośćmi cykl krótkich skeczy i piosenek, bazujących na formule popularnego amerykańskiego show Whose Line?, gdzie komicy odgrywają w pełni improwizowane scenki wcielając się w różne postacie przy aktywnym udziale publiczności. Wszystko w rytm równie improwizowanej muzyki zapewnionej przez szpakowy impro band.

Jak gwiazdy polskiej estrady poradzą sobie z improwizowaniem na scenie 10. Festiwalu Komedii SZPAK? Przekonamy się w sobotę, 26 listopada o godz. 21 w Domu Kultury Słowianin.  Jedno jest pewne – IMPRO Z GWIAZDAMI to gwarancja świetnej zabawy i niezapomniane show pełne nieoczekiwanych zdarzeń, bo przecież nic nie będzie się działo według z góry ustalonego scenariusza!

Źródło: Organizator