33. kolejka Lotto Ekstraklasy: Pogoń Szczecin – Sandecja Nowy Sącz

18:00

Kiedy

28.04 - 28.04.2018
godz.: 18:00

Gdzie

Stadion im. Floriana Krygiera
Mieczysława Karłowicza 28
Szczecin

33. kolejka Lotto Ekstraklasy: Pogoń Szczecin - Sandecja Nowy Sącz

Podczas 33. kolejki Lotto Ekstraklasy: Pogoń Szczecin  – Sandecja Nowy Sącz, Duma Pomorza uczci swoje 70. urodziny.

Pogoń Szczecin przygotowała wiele atrakcji dla kibiców, którzy w sobotę zjawią się przy Twardowskiego. Bramy stadionu otwarte zostaną o godzinie 16.00. Już teraz organizatorzy zachęcają do wcześniejszego przybycia na stadion w barwach klubu, czyli granatowo-bordowych.

Od piątku w punktach stacjonarnych (Fanshop na stadionie, Galaxy Centrum i Galeria Gryf) dostępny będzie jubileuszowy magazyn meczowy „Z Twardowskiego!”. Jest to wydanie specjalne, szersze niż zazwyczaj.

Od godziny 15.00 na koronie stadionu będą działały dziecięce strefy rozrywki, które przygotują partnerzy imprezy: Dragon Event oraz Lotto. W tym przypadku wiele zależy od pogody. Prognozy są korzystne. Jeśli jednak w dzień meczu okaże się, że warunki atmosferyczne nie będą sprzyjające, to rano organizatorzy poinformują o ewentualnej rezygnacji z otwarcia stref rozrywki.

Dla kibiców będzie to popołudnie pełne niespodzianek. Prezenty będzie można otrzymać od hostess lub wygrać. Będą to m.in. upominki od Cinkciarz.pl oraz STS.pl. Warunek konieczny – trzeba być na trybunach minimum 45 minut przed pierwszym gwizdkiem.

Tuż po rozgrzewce w trybuny powędrują koszulki „Pogoń 70″ od zawodników I zespołu Pogoni. Z kolei młodzi gracze Akademii Pogoni poślą w kierunku sektorów 70 piłek firmy Zina z autografami Portowców. Chwilę potem „armatkarze” wyrzucą w kierunku fanów opakowania z prezentami. Każdy, kto je złapie ma szanse na zgarnięcie m.in. dwóch markowych zegarków z wygrawerowanym hasłem „Pogoń 70” – marki Aztorin. Wśród nagród będą też m.in. vouchery do restauracji Kuźnia, pamiątkowe plakaty w ramie z wizerunkiem Floriana Krygiera i hasłem „Nie pytaj się, co ci dała Pogoń. Powiedz, co ty zrobiłeś dla Pogoni”, a także koszulka okolicznościowa zaprojektowana przez partnera technicznego imprezy – firmę „Zina”.

Chwilę później nastąpi bardzo ważny i oczekiwany przez wielu moment. Zabrzmią pierwsze dźwięki klubowego hymnu a z tunelu wyruszą sędziowie i piłkarze obu drużyn. W tym momencie wszyscy kibice powinni wyrzucić serpentyny. Z kolei tuż po przerwie czekać będzie na kibiców baloniada na sektorze rodzinnym.

Źródło: Organizator