3. urodziny ŚRODKA- Kto i jak może wesprzeć działania sąsiedzkie?- spotkanie online

17:00

Kiedy

30.06 - 30.06.2020
godz.: 17:00

Bilety

Bilet: Wstęp wolny

Gdzie

wydarzenie on-line

3. urodziny ŚRODKA- Kto i jak może wesprzeć działania sąsiedzkie?- spotkanie online

Czy może być lepsza okazja do spotkania niż urodziny? Z okazji 3 lat działalności ŚRODEK Śródmiejski Punkt Sąsiedzki zaprasza do świętowania.
ŚRODEK zaprasza na urodzinowe spotkanie w ramach małej akademii liderów społecznych. Tym razem w rozmowie wezmą udział przedstawicielki kilku szczecińskich podmiotów, których celem jest wspierać organizacje pozarządowe, grupy nieformalne i indywidualne, aktywne osoby. Często służą wsparciem merytorycznym, czasem też grantowym, warto je znać! Jak pandemia zmieniła ich cele i działania? Czego można od nich oczekiwać? Jak mogą wesprzeć działania na podwórku, ulicy, w sąsiedztwie? Warto wziąć udział w spotkaniu online!

Gościniami spotkania będą:
Agata Lewandowska z Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych Sektor 3 Szczecin
Marta Wylegała z INKU Szczecińskiego Inkubatora Kultury
Klaudia Piotrowska z Centrum Seniora w Szczecinie
Ania Biały z Stowarzyszenie Polites / Regionalnego Centrum Wolontariatu w Szczecinie

Spotkanie poprowadzi Kinga Rabińska ze ŚRODKA i Stowarzyszenia Oswajanie Sztuki Rozmowa odbędzie się online. Jak dołączyć? Wystarczy 30 czerwca (wtorek) najpóźniej o godz. 17.00 skorzystać z linka – nie trzeba nic instalować! Warto połączyć się chwilę wcześniej, sprawdzić ustawienia oraz ewentualnie przetestować mikrofon/kamerę – zwłaszcza, jeśli chce się aktywnie uczestniczyć w dyskusji.

Źródło: Organizator