3. Targi Wedding Arena

10:00

Kiedy

25.11 - 25.11.2018
godz.: 10:00

Bilety

Bilet: 20 zł

Gdzie

Netto Arena
Szafera Wł. 3/5/7
Szczecin

3. Targi Wedding Arena

25 listopada 2018 w Arenie Szczecin odbędzie się najważniejsze wydarzenie branży ślubnej w województwie zachodniopomorskim. To najnowsza kompletna oferta wystawców całej branży ślubnej. To spotkania z ekspertami, doradcami i nowymi inspiracjami.

Każdego Gościa targów przywitamy ,,Lampką Szampana”, wyposażymy w katalog wystawców oraz program wydarzenia. Na scenie podczas Targów odbędą się pokazy mody ślubnej, warsztaty związane z tematyką weselną, prelekcje oraz konkursy z cennymi nagrodami, które czekają na zwiedzających.

Jedną z największych atrakcji Targów są organizowane na żywo Konkursy na scenie!

  • Odbywają się one, co godzinę w blokach pomiędzy pokazami i występami na Scenie Głównej.

  • Jedynym warunkiem wzięcia udziału jest posiadanie przy sobie telefonu komórkowego (połączenia zgodne z cennikiem abonamentu – ,,darmowe”).

  • Na zwycięzców czekają wspaniałe i cenne nagrody wydawane od razu po ogłoszeniu Zwycięzców!

O godz. 17:00 – Finał konkursu ,,Wygraj Ślub nad morzem i Wesele w Marena SPA”
Nagrodę ufundowała firma PPUH ,,KARELMA” Sp. Z o.o. Międzywodzie.

Ideą Targów jest łączenie zakupów z przyjemnym spędzaniem czasu oraz rozwijaniem swoich pasji. To wydarzenie o charakterze biznesowym i edukacyjnym skierowane do wszystkich osób związanych zawodowo z kosmetyką, zdrowym trybem życia jaki i wszystkich miłośników pielęgnacji oraz wizażu. Podczas Targów zostaną zaprezentowane m.in.: nowinki kosmetyczne, produkty, zabiegi – wszystko po to, by kreować nowe trendy i inspirować branżę Beauty.
Jest to fantastyczna okazją za jednym razem i w cenie jednego biletu odwiedzić dwie przepiękne imprezy Targi Ślubne i Targi Zdrowia i Urody.  Młodzi narzeczeni, którzy licznie odwiedzają naszą imprezę na pewno znajdą pomysł jak zostać najpiękniejszą Panną i Panem młodym.

Wydarzenie pod patronatem portalu Infoludek.pl

Źródło: Organizator