28. Finału WOŚP w Nowogardzkim Domu Kultury

12:00

Kiedy

12.01 - 12.01.2020
godz.: 12:00

Gdzie

Nowogardzki Dom Kultury
pl. Wolności 7
Nowogard

Kategorie


28. Finału WOŚP w Nowogardzkim Domu Kultury

Finał odbędzie się 12 stycznia. Od rana spotkacie wolontariuszy na ulicach Nowogardu, a później o godz. 16:00 w Nowogardzkim Domu Kultury rozpoczną się występy oraz prezentacje artystów, spotkacie członków różnych stowarzyszeń, którzy od zawsze nas wspierają, a także będziecie mogli wylicytować przedmioty przekazane przez darczyńców (których jest więcej i więcej). O godzinie 20:00 spotkajmy się wszyscy na Placu Wolności podczas Światełka do Nieba!

Weź udział w aukcji o FOTEL BURMISTRZA i na jeden dzień stań się WŁODARZEM NASZEGO MIASTA. Poczuj na własnej skórze emocje związane z zarządzaniem Nowogardem – poznaj naszą gminę jeszcze lepiej i zapisz się na kartach historii! Relacja z Twoich działań zostanie umieszczona na stronie www.nowogard.pl
Aukcja rusza 20.12.2019 r. i potrwa do 13 stycznia 2020 r. do godz. 12:00

Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy to wielkie czerwone serduszko, uśmiechnięty wolontariusz z puszką i Światełko do Nieba! Bądź razem z nami w niedzielę, 12 stycznia, o godz. 20:00 i wspólnie wyślijmy mnóstwo pozytywnej energii do naszych Dobrych Aniołów!

Ta wyjątkowa chwila jest idealnym momentem połączenia wszystkich wolontariuszy i darczyńców oraz przekazania sobie uśmiechu po tym pełnym emocji dniu. Jesteśmy jedyną taką społecznością na świecie, mimo różnic tego dnia patrzymy w jedną stronę i pomagamy w szczytnym celu.

Światełka do nieba to zwieńczenie całego dnia świetnej zabawy, inspirujących rozmów i całej zbiórki, dlatego nie może Cię tam zabraknąć! Spotkajmy się, na Placu Wolności w Nowogardzie, gdzie nasi wolontariusze rozdawać będą zimne ognie – ufundowali je Andżelika i Daniel Grycner. Wy kochani, nie zapomnijcie zabrać czegoś do rozpalenia naszych ogników!

Źródło: Materiały promocyjne organizatora