27. Finał WOŚP w MCTKiS

14:00

Kiedy

13.01 - 13.01.2019
godz.: 14:00

Bilety

Bilet: Wstęp wolny

27. Finał WOŚP w MCTKiS

PROGRAM W RAMACH SZTABU 27. FINAŁU WOŚP

14:00 Bieg i marsz nordicwalking „Policz się z cukrzycą” na 2137 metrów (START I META PRZY MCTKiS)

14:10 Występy dzieci uczęszczających do MCTKiS i Zespołu „Siermięgi”

15:00 Bańskie Morsowanie z Bańskim Klubem Morsów

16:00 Koncert zespołu Yallow

17:00 Koncert zespołu Blow

18:00 Koncert zespołu Red Black Sappers

19:00 Koncert finałowy: Cywinsky x Dorian , J.J. , Magdalena Borowiecka, Jorguś  Kiler

20:00 Światełko do nieba

Pomiędzy koncertami odbędą się licytacje. Prowadzenie Dariusz Ławnicki

ZESPOŁY, KTÓRE ZAGRAJĄ W RAMACH SZTABU 27. FINAŁU WOŚP w MCTKiS

Cywinsky x Dorian – duet r’n’b ze Szczecina, istnieją od 2013 roku w którym to wydali swoje debiutanckie EP „Coke&Pizza” we współpracy z marką odzieżową Lucky Dice. Kolejne lata duetu niosły ze sobą współpracę wraz z czołowymi artystami polskiej sceny(m.in Bonson, Łona, Sztoss, VNM) oraz wytwórnią „De Nekst Best” Z tą ostatnią CxD wydali swój długogrający krążek „CD Player” (2016) dostępny w sklepach muzycznych w całej Polsce. Aktualnie zespół pracuje nad swoją 2-gą długogrającą płytą, która również zostanie wydana w De Nekst Best. Będzie to już ich 4-ty materiał.

Jakub Juźko vel. J.J. – kompozytor, realizator, pianista. Właściciel studia D-100 studio pod Szczecinem. Człowiek wielu talentów.

Maciej Dubowik vel. Jorguś Kiler – producent muzyczny, klawiszowiec, artysta.  Współpracował z wieloma wielkimi nazwiskami w szeroko pojętej muzyce rozrywkowej.

Magdalena Borowiecka – wybitna wokalistka ze Szczecina , ma na swoim koncie udział w programach muzycznych  oraz występy w teatrach w Polsce jak  i Europie.

The Red Black Sappers – zespół rockowy, powstał w grudniu 2014 roku. Tworzą go żołnierze 5. Pułku Inżynieryjnego w Podjuchach oraz przedstawiciel Państwowej Straży Pożarnej. Nazwa zespołu nawiązuje do barw jednostki inżynieryjno-saperskiej, w której służą muzycy. Zespół specjalizuje się w wykonywaniu coverów polskiego rocka, które prezentuje zarówno  podczas plenerowych imprez wojskowych oraz festiwali rockowych, jak i w trakcie różnorodnych wydarzeń artystycznych na terenie województwa zachodniopomorskiego.

Skład zespołu:

  • Marcin Janiszyn – wokal
  • Marcin Merecki – keyboard
  • Krzysztof Kowalski – gitara elektryczna
  • Michał Drabik – gitara basowa
  • Przemysław Kopysiewicz – perkusja

Yallow – szczeciński zespół rockowy założony w 2018 roku grający muzykę ambitną, kreatywną, często improwizowaną. Zespół tworzy bas, perkusja i gitara prowadząca. Grupa odwołuje się do wielu gatunków i stylów muzycznych jednak nie odwzorowuje ich wiernie, odrzucając wszelkie normy i zwyczaje. Skład zespołu: Mateusz Pawelec, Fryderyk Ciejak, Jędrek Cyprjański.

BLOW – to trzy różne charaktery połączone w jeden organizm muzyczny. W naszym trio występują: charyzmatyczna wokalistka o potężnym głosie, wydobywająca niskie dźwięki ze swej gitary basowej – Sara, posiadający niewątpliwie indywidualny i charakterystyczny styl grania perkusista – Wojtek oraz najbardziej szalony z całej trójki odpowiadający za pokręcone tempa i niebanalne solówki gitarzysta – Filip. Nasza muzyka opiera się na dynamicznych riffach, mocnym uderzeniu perkusji oraz emocjonalnej warstwie lirycznej. Naszą inspiracją jest muzyka lat 90-tych i początku dwutysięcznych, głównie z nurtu Grunge.”

Trasa biegu i marszu nordic walking „Policz się z cukrzycą” na 2137 metrów w ramach 27 FINAŁU WOŚP w Baniach.

Start 14.00. Bieg odbędzie się ulicami:

1. SKOŚNA ( START MCTKiS ) –> 2. RÓŻANA –> 3. JAGIELLOŃSKA –> 4. STRZELECKA –> 5. WITOSA –> 6. GDAŃSKA –> 7. PARK (PĘTLA) –> 8. POLNA –> 9. STRZELECKA –> 10. CIASNA –> 11. SKOŚNA ( META MCTKiS )

Sprawdź Mapę biegu.

Dodatkowo:

Loteria fantowa przygotowana przez Rodziców Dzieci uczestniczących w zajęciach w MCTKiS, stoisko z ciastami przygotowanymi przez Rodziców Dzieci uczestniczących w zajęciach w MCTKiS, Grochówka przygotowana przez Przedszkole w Baniach, stoisko z ciastami i goframi przygotowanymi przez Koło Gospodyń Wiejskich w Baniach.

Działania towarzyszące:

* loteria fantowa (piątek 11.01.2019) organizowana przez Panią pedagog  Beatę Augustyniak
* kiermasz ciast (piątek 11.01.2019) organizowany przez Samorząd Uczniowski
* sprzedaż gofrów (czwartek 10.01.2019) organizowana przez Samorząd Uczniowski

Koncerty, występy i licytacje odbędą się na scenie przy MCTKiS. W przypadku złej pogody działania te przeniesione zostaną do przestrzeni w MCTKiS.

Źródło: Organizator