Czaplinecka Majówka

10:00
Czaplinecka majówka

Kiedy

03.05 - 03.05.2019
godz.: 10:00

Gdzie

Czaplinek i okolice
Czaplinek
Czaplinek

Czaplinecka Majówka

W Czaplineckim Ośrodku Kultury będą miały miejsce warsztaty z charyzmatycznym, pełnym twórczej energii aktorem i reżyserem Markiem Kościółkiem.

O godz. 10:00 odbędą się warsztaty w kuźni ceramicznej w Pałacu Siemczyno. Kuźnia znajduje się w miejscowości Siemczyno na terenie zespołu pałacowo-folwarcznego, obok remizy strażackiej. W kuźni powadzone są warsztaty ceramiczne indywidualne oraz grupowe. Każdy uczestnik będzie miał okazję zapoznać się z technikami lepienia ręcznego i na kole garncarskim.

O tej samej godzinie w Żelisławie odbędą się warsztaty w „Żelisławskim zapiecku”. To edukacyjne zajęcia podczas których każdy uczestnik będzie mógł własnoręcznie uprząść wełnę, utkać chodnik, czy też upiec szczodraki – tradycyjne bułeczki z kapustą.

O godz. 18 w hali widowiskowo-sportowej w Czaplinku wystąpią polskie gwiazdy – Maciej Damięcki, Tadeusz Ross, Adriana Biedrzyńska, Dariusz Kordek.  Aktorzy zaproszą widzów do świata niezwykle zabawnej komedii pt. „Kariera po polsku”. Bilety w cenie 60 zł i 50 zł do nabycia w CzOK-u.

Źródło: Organizator