11. Festiwal Komedii Szpak: Stand-up na Andrzejki

19:30

Kiedy

30.11 - 30.11.2017
godz.: 19:30

Bilety

Bilet: 20 zł
Kup bilet

Gdzie

Dom Kultury Słowianin
ul. Korzeniowskiego 2
Szczecin

Kategorie


11. Festiwal Komedii Szpak: Stand-up na Andrzejki

Stand-up’owe rozpoczęcie Szpaka-a na Andrzejki! Organizatorzy ruszają z przytupem, na start mają dla publiczności trzech komików, którzy zaprezentują swoje najnowsze programy. Co więcej – podczas tego wieczoru zarejestrowane zostaną wszystkie występy, które następnie wyemitowane zostaną na szpakowym kanale youtube.

W swoich pełnych programach wystąpią:

Krzysztof Kamyszek w programie „Aptekarz” – gość ze Świebodzina doskonale znany szczecińskiej publiczności z występów podczas Ligi Stand-Up.

Tomek Nowaczyk w programie „Myślę, więc gadam” – ulubieniec szczecińskim fanów stand-up’u.

Grzegorz Dolniak w programie „Klamka zapadła” – człowiek, którego na Szpaku-u chyba nikomu nie trzeba przedstawiać.

Całość poprowadzi szczeciński baron stand-up’u – Damian „Viking” Usewicz.

Krzysztof Kamyszek – Człowiek ze Świebodzina. Pierwszy raz zdecydował się spróbować swoich sił na scenie po koniec 2011. Wcześniej był nieśmiały. Przed występem w głowie pojawiła się myśl-najwyżej mnie wyśmieją. Jego przeczucia się potwierdziły, wyśmiali…znaczy śmiali się. Tego wieczora postanowił, że zostanie stand-uperem. I jakoś to się kręci. Jako aptekarz aplikuje widzom śmiech na różne sposoby.

Tomek Nowaczyk – Tomek Nowaczyk to jeden z najciekawszych komików w Polsce, a już na pewno w Kościanie. Jeden z najbardziej energetycznych komików, mówią, że „napierdziela jak karabin”. Stworzył już trzy godzinne materiały stand-up’owe, ostatni nosi tytuł „Myślę, więc gadam”. Tytuł ma sugerować, że Tomek dużo myśli. Bez wątpienia dużo gada. Podobno w nowym materiale wypowiada około 6.000 słów. W tym parę niecenzuralnych.

Grzegorz Dolniak – szczeciński komik na warszawskiej emigracji. Słoik widywany na co dzień w telewizyjnej Dwójce oraz na antenie TVP Rozrywka, gdzie z powodzeniem prowadzi programy i felietony satyryczne. W jego programie pt. „Klamka zapadła” usłyszycie o lenistwie, uzależnieniach, złośliwości rzeczy martwych, relacjach damsko-męskich (szok, czyż nie…). „Klamka zapadła” zabiera również w podróż w czasie, odkrywając absurdy przeszłości, a przynajmniej naszych podręczników do historii…

Damian „Viking” Usewicz – zdecydowanie największy stand-up’er w Polsce. Monopolista na szczecińskim rynku – organizator i prowadzący Szczecińskiej Ligi Stand-Up. Przykładny mąż, przykładny ojciec, przykładny organizator. Związany z Agencją Artystyczną Dabe. Z komedią i sceną związany od 10 lat.

Źródło: Organizator

Kup bilet