11. Festiwal Komedii Szpak – finał – Impro z gwiazdami

18:00

Kiedy

03.12 - 03.12.2017
godz.: 18:00

Bilety

Bilet: 60 zł
Kup bilet

Gdzie

Dom Kultury Słowianin
ul. Korzeniowskiego 2
Szczecin

Kategorie


11. Festiwal Komedii Szpak - finał - Impro z gwiazdami

Wielki, improwizowany finał Szpak-a! Po ubiegłorocznym sukcesie „Impro z gwiazdami” zyskało rangę najważniejszej imprezy festiwalu. Kto był w zeszłym roku wie, że tego nie można przegapić, bo to się po prostu już nigdy nie powtórzy!

„Impro z gwiazdami” to wieczór pełen szalonych improwizacji! Pełna humoru wybuchowa mieszanka gier improwizacyjnych w wykonaniu kolektywu improwizatorów oraz gości, którymi w tym roku będą gwiazdy:

Ewa Błachnio – niegdyś znana z Kabaretu Limo, teraz łatwiej byłoby wymienić z czego nie jest znana niż na odwrót… Ostatnio widziana między innymi w „Tańcu z Gwiazdami”, regularnie gości także w programie „Kabaret Na Żywo”.

Mikołaj Cieślak – powiedzieć dziś, że znacie go jedynie z Kabaretu Moralnego Niepokoju to obrazić Ministra Błaszczaka z „Ucha prezesa”! Mikołaj to komediowa petarda, która nie raz eksploduje na finale Szpak-a.

Bilguun Ariunbaatar – niezapomniany reporter U1 Bator TV z programów Szymona Majewskiego. Polski showman mongolskiego pochodzenia, który swoim wdziękiem i poczuciem humoru zaskarbił sobie serca Polaków.

Improwizatorzy zagrają ze swoimi gośćmi cykl krótkich skeczy i piosenek improwizowanych, bazujących na formule popularnego amerykańskiego show „Whose Line Is It?”. Wszystko w rytm równie improwizowanej muzyki zapewnionej przez szpakowy impro band. Przyjdź i zobacz jak z tym zadaniem poradzą sobie gwiazdy polskiej estrady. „Impro z gwiazdami” to gwarancja świetnej zabawy i niezapomniane show pełne nieoczekiwanych zdarzeń, bo przecież wszystko będzie improwizowane!

Źródło: Organizator

Kup bilet