11. Festiwal Komedii Szpak – Kazio Sponge Show

12:00

Kiedy

02.12 - 02.12.2017
godz.: 12:00

Bilety

Bilet: 15 -20 zł
Kup bilet

Gdzie

 Teatr Akademii Sztuki
Pl. Orła Białego 2
Szczecin

Kategorie


Największe święto komedii w Szczecinie i na Pomorzu Zachodnim. Stand-up, kabaret i improwizacje w najlepszym wydaniu. Od 30 listopada do 3 grudnia 2017 roku.

Kazio Sponge Show

Bajka zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych. Kazio Sponge to nie tylko lalka – to postać, która potrafi zawładnąć sercami widowni w każdym wieku. Jedni mówią o nim, że jest kochanym i uroczym zbójem, inni uważają go za małego cwaniaczka. A Kazio jest zrobiony z gąbki i sam o sobie mówi, że jest freakiem i hipsterem.

Kazio Sponge to dziecko Wydziału Lalkarskiego we Wrocławiu stworzone i ożywiane przez Annę Makowską –Kowalczyk. Ma 52 centymetry wzrostu i zaawansowaną wadę wymowy. To złodziej serc z niewyparzoną gębą. Kazio kocha ludzi, a jego główną cechą jest szczerość aż do bólu – nawet o swoich kompleksach mówi otwarcie nieświadomie czyniąc z nich atut. Jest dżentelmenem, bywalcem, „celebrytą”, królem ciętej riposty, gadułą i fachowcem w wyrażaniu opinii na każdy – bez wyjątku – temat. Mówi, że ma serce z gąbki i jest w nim miejsce dla każdego, bo przecież gąbka wiele chłonie. Kazio Sponge to więcej niż lalka.

Spektakl od lat 3.

Źródło: Organizator

Kup bilet