Jak spędzić walentynki w Świnoujściu? Mamy dla was kilka ciekawych propozycji.
Z okazji walentynek centrum Świnoujścia zostanie udekorowane. Jak co roku będzie to idealna sceneria do romantycznych spacerów oraz pamiątkowych zdjęć, nie tylko dla zakochanych.
W sobotę 14 lutego władze miasta zapraszają wszystkich na Walentynkowy Piknik na Plaży. W godzinach 17-21 będzie ognisko z towarzyszeniem muzyki granej przez didżeja, będą serwowane grillowane kiełbaski i ciepłe napoje. Dobra atmosfera gwarantowana.
Tego samego dnia o godz. 15 w Muzeum Rybołówstwa Morskiego odbędą się walentynkowe warsztaty bursztynnicze, które poprowadzi Bartosz Suzin, a każdy z uczestników stworzy coś, co będzie mógł zabrać ze sobą na pamiątkę. Natomiast w Sali Teatralnej Miejskiego Domu Kultury o godz. 18 odbędzie się walentynkowy koncert Basi Kawy, skrzypaczki elektrycznej i wokalistki, autorki piosenek.
Dzień później, w niedzielę 15 lutego w Sali Sportowej MDK w godz. 17-21 odbędzie się walentynkowa potańcówka dla seniorów.
/Źródło: UM Świnoujście/










![58. Międzynarodowy Festiwal Teatralny KONTRAPUNKT już w kwietniu [Program] 58. Międzynarodowy Festiwal Teatralny KONTRAPUNKT](https://infoludek.pl/wp-content/uploads/2026/03/627381825_1455895743206278_6006621101090650342_n-150x150.png)
