Dwa łosie na Cmentarzu Centralnym – trwa akcja odławiania zwierząt

Szczecin

Na szczecińskiej nekropolii trwa akcja odławiania dwóch łosi. Do jej zakończenia mieszkańcy są proszeni o powstrzymanie się od wizyt na cmentarzu.

Zwierzęta zostały zauważone w nocy. Nie wiadomo jak tam trafiły. Na miejsce wezwano służby i łowczych. Zwierzęta są bardzo wystraszone, obecnie trwa ich poszukiwanie.

Wjazd samochodów na cmentarz został ograniczony jedynie do konduktów pogrzebowych. Zamknięte są też bramy od ulicy Mieszka I.

Ze względów bezpieczeństwa służby proszą  mieszkańców o powstrzymanie się od wizyt na cmentarzu do odwołania.

/Źródło: UM Szczecin/