Halloween w Szczecinie i regionie – najlepsze imprezy

Halloween tuż tuż! Specjalnie dla Was przygotowaliśmy listę mrożących krew w żyłach imprez w Szczecinie i okolicy.

Wydarzenia dla dorosłych

Piątek, 27 października

Noc grozy i horrorów w Multikinie

W Multikinie Halloween zaczyna się już w piątek filmowym maratonem pełnym najnowszych i najbardziej przerażających produkcji. Podczas kolejnego ENEMEFU, czyli Nocnego Maratonu Filmowego będzie można obejrzeć takie filmy, jak Piła: dziedzictwo, Leatherface oraz Autopsja Jane Doe. Następnego dnia, w sobotni wieczór, wyświetlone zostaną Baba Jaga, To przychodzi po zmroku, Dead Awake Slumber.

Miejsce: Multikino, al. Wyzwolenia 18-20, Szczecin
Godzina: 22.00
Wstęp: bilety w cenie od 25 do 35 zł

Wielkie Licealne Halloween

Również w piątek odbędzie się największa halloweenowa impreza dla licealistów. Klub Elefunk ma zamienić się w najbardziej przerażające miejsce w mieście, pełne pajęczyn i dyni. Przebrania będą oczywiście bardzo mile widziane. Zabawa dla osób powyżej 16. roku życia.

Miejsce: Elefunk The Club, Plac Żołnierza 2, Szczecin
Godzina: 21.00
Wstęp: 13/20 zł

halloween szczecin

Black Halloween

Czarny Piątek w Kobieta Club to dopiero początek świętowania Halloween, Tego dnia za konsoletą stanie DJ Black Belt Greg, który na co dzień tworzy muzykę dla Alkopoligamia.com i koncertuje z popularnym raperem Ten Typ Mes. Na pierwszych gości będą czekały specjalne, krwawe drinki!

Miejsce: Kobieta Club, ul. 3 Maja 20, Szczecin
Godzina: 22.00
Wstęp: lista Fb do 23.00 za darmo, potem panie 10 zł, panowie 15 zł

halloween szczecin

Maraton Halloween w kinie Helios

Pierwszy maraton filmowy wystartuje już w piątek, a drugi we wtorek. Każdego wieczoru widzowie będą mieli do wyboru dwa zestawy najstraszniejszych horrorów. W pierwszym będzie można zobaczyć takie filmy, jak Slumber, Krucyfiks, Mroczna pieśńRedwood. W drugim: Dead Awake, To przychodzi po zmroku, Męczennicy, Co się wydarzyło w Gracefield. Który zestaw wybieracie?

Miejsce: Kino Helios Szczecin, ul. Bolesława Krzywoustego 9-10, Szczecin
Godzina: 23.00
Wstęp: bilety w cenie od 28 do 36 zł

Sobota, 28 października

Dziady, czyli Halloween po polsku

W Teatrze Rozmaitości Gwitajcie pogańska tradycja rodzima spotka się z komercyjną współczesnością w koncercie Dziady, czyli Halloween po polsku. Wydarzenie „trochę straszne, a trochę śmieszne” ma ilustrować fuzję starego z nowym i pokazywać różne sposoby świętowania nocy duchów i zmarłych oraz początku jesieni. Koncert odbędzie się w sobotę 28 października oraz we wtorek 31 października o godz. 19.00.

Miejsce: Teatr Rozmaitości Gwitajcie, Al. Bohaterów Warszawy 15-16, Szczecin
Godzina: 19.00
Wstęp: bilety w cenie 30 zł

Kartell Halloween Party

Czy może być coś lepszego niż halloweenowa impreza w lochach? Powitalnym drinkiem w tej mrocznej atmosferze zostaną przywitani goście Halloween Party w Klubie Kartell. Osoby przebrane wchodzą za darmo, a na fanpage’u klubu już niedługo pojawi się haloweenowy konkurs.

Miejsce: Kartell Club, ul. Jagiellońska 67, Szczecin
Godzina: 21.00
Wstęp: panie 10 zł, panowie 20 zł

halloween szczecin

Poniedziałek, 30 października

Pinokio Halloween Party

W studenckim klubie Pinokio w poniedziałkową noc nie zabraknie atrakcji. Podczas imprezy na gości czekają specjalne halloweenowe promocje na barze, kolorowe opaski, szampan Shower… Klub będzie również pełen mrocznych elementów, a trzy najlepiej przebrane osoby będą mogły do rana pić Krwawą Mary za darmo!

Miejsce: Klub Studencki Pinokio, Sikorskiego 29, Szczecin
Godzina: 21.00
Wstęp: wolny

Wtorek, 31 października

Halloweenowy filmowy wtorek z Jamesonem: Frankenweenie

Czarna komedia Tima Burtona to idealny film na rozpoczęcie halloweenowego wieczoru. Seans z Jameson Irish Whiskey organizuje stowarzyszenie „in tractu”. Animacja wprowadzi gości w konwencję późniejszych rozrywkowych wydarzeń zaplanowanych w klubie Hormon.

Miejsce: klub Hormon, ul. Monte Cassino 6, Szczecin
Godzina: 19.00
Wstęp: dowolna opłata

Cukierek albo psikus! Halloween Party

Corocznej imprezy halloweenowej nie mogło zabraknąć także w klubie Hormon. Najciekawsze przebrania i zabawa do białego rana gwarantowane. Ilość miejsc w klubie jest ograniczona.

Miejsce: klub Hormon, ul. Monte Cassino 6, Szczecin
Godzina: 21.00
Wstęp: wolny

halloween szczecin

Halloween w Lulu Club

Kolejna przebierana impreza w Szczecinie. Postarajcie się przygotować na wtorek naprawdę mroczne kreacje, ponieważ w klubie traficie m.in. na trumny, wampiry i inne upiory snujące się między gośćmi. Osoby przebrane wchodzą za darmo!

Miejsce: Lulu Club, ul. Partyzantów 2, Szczecin
Godzina: 21.00
Wstęp: dla osób powyżej 21 lat, 10 zł/panie, 20 zł/panowie

halloween szczecin

Black Halloween Tuesday

Całonocną imprezę przy najmroczniejszej muzyce obiecuje szczeciński pub Melanż. Mile widziane, choć nie obowiązkowe, będą halloweenowe przebrania. Przy barze będzie można skorzystać ze specjalnych promocji (m.in. 2 + 1 – przy zamówieniu dwóch identycznych napojów, trzeci gratis).

Miejsce: Melanż, ul. Ks. Bogusława X 9, Szczecin
Godzina: 20.00
Wstęp: wolny

halloween szczecin

City Halloween

W klubie City Hall halloweenowy wtorek zapowiada się bardzo tanecznie. O bawiących się na głównym parkiecie zadba DJ SempOne, natomiast na Tanzbarze zagrają Karpinsky & Brat Beat (Canalia). Na tę imprezę nie wypada się nie przebrać – co roku w halloweenowym stroju pokazuje się ponad 90% gości!

Miejsce: City Hall, ul. 3 Maja 18, Szczecin
Godzina: 22.00
Wstęp: wolny

halloween szczecin

Patio Horror Story

Znacie krwawą historię Patio? Jeśli chcecie się dowiedzieć, co wydarzyło się w tym miejscu, wpadnijcie na kolejny odcinek Patio Horror Story – jednej z najbardziej przerażających imprez w mieście.

Miejsce: Patio Club, ul. Podgórna 63, Szczecin
Godzina: 22.00
Wstęp: 10 zł

halloween szczecin

Halloween w Pralni

Klub Studencki Pralnia zaprasza na straszną imprezę halloweenową ze specjalnymi atrakcjami, m.in. imitowanymi drinkami, dwoma parkietami z zupełnie innymi klimatami muzycznymi, profesjonalną fotorelacją z imprezy, mrocznym wystrojem, świecącymi opaskami… Przebrani wchodzą za 10 złotych.

Miejsce: Klub Studencki Pralnia, ul. Bohaterów Warszawy 35, Szczecin
Godzina: 21.00
Wstęp: lista z Fb za darmo, panie za darmo do 22.00; 15 zł do 23.00, 20 zł od 23.00

halloween szczecin

Dia de los Muertos – Halloween

Święto Śmierci to w Meksyku bardzo żywiołowo i radośnie obchodzona uroczystość. Zastanawiacie się dlaczego? Warto przekonać się na własne oczy w szczecińskim Grey Club. Wymalowana obsługa, odpowiedni wystrój i oprawa muzyczna, efekty specjalne, konkursy z nagrodami – to nie wszystkie atrakcje, które czekają na świętujących w klubie.

Miejsce: Grey Club, Ks. Bogusława X 9, Szczecin
Godzina: 22.00
Wstęp: darmowy dla przebranych i dla pań, dla panów bez przebrania – 20 zł

halloween szczecin

This is Halloween!

Impreza w szczecińskim Rockerze nie różniłaby się niczym od innych imprez, gdyby nie niesamowita scenografia, wędrujące po klubie postacie z najbardziej przerażających horrorów i obowiązkowe przebrania. Dzięki kreatywności gości klubu zabawa halloweenowa od lat należy do najlepszych imprez przebieranych w Polsce. This is Halloween startuje w wigilię Wszystkich Świętych, we wtorek 31 października.

Miejsce: Rocker Club, ul. Partyzantów 2, Szczecin
Godzina: 21.00
Wstęp: tylko dla oryginalnie przebranych

halloween

Czadowe Zaduszki w Kołobrzegu

Na rockowe wspominki również 31 października zaprasza klub muzyczny Centrala w Kołobrzegu. Impreza startuje o godz. 22.00, a najlepiej przebrani mogą liczyć na specjalne halloweenowe rabaty przy barze.

Miejsce: Klub muzyczny Centrala, ul. Wąska, Kołobrzeg
Godzina: wejście od 19.00
Wstęp: bilety w cenie 10 zł

halloween

Wydarzenia dla dzieci

Piątek, 27 października

Bal Halloween

Na uczestników piątkowego balu Halloween w Cafe Niebko czekają najróżniejsze zabawy, konkursy i tańce. Organizatorzy imprezy oczekują ciekawie przebranych dzieci wraz z równie ciekawie przebranymi rodzicami.

Miejsce: Cafe Niebko, ul. Niemierzyńska 18A, Szczecin
Godzina: 17.00
Wstęp: obowiązują wcześniejsze zapisy, koszt 40/50 zł

Sobota, 28 października

Halloween Art-Party

Halloweenowe Art-Party to czas kreatywnej zabawy dla dzieci w wieku od 7 do 12 lat. Uczestnicy warsztatów wykonają m.in. świecące w ciemności piniaty i musujące kule do kąpieli. Przebrane dzieci otrzymają niespodzianki, a wszyscy poczęstunek.

Miejsce: Warsztatownia, ul. Małopolska 5/2, Szczecin
Godzina: 10.30
Wstęp: 49/59 zł

Halloween – warsztaty z Pasją

W sobotę w Fabryce Talentów najmłodsi będą mogli wziąć udział w specjalnych halloweenowych warsztatach, podczas których każde dziecko wykona m.in. własny lampion z dyni, przygotuje watę cukrową czy weźmie udział w konkursach i zabawach. Organizatorzy zapewniają poczęstunek i napoje. Warsztaty odbędą się także w niedzielę o tej samej porze.

Miejsce: Pasja Fabryka Talentów, ul. Słowackiego 17, Nowe Police
Godzina: 17.00
Wstęp: 50 zł za dziecko

halloween szczecin

Halloween Party w Kids Arenie

Zmieniona nie do poznania Kids Arena zaprasza w sobotę i niedzielę na spotkanie z czarownicami i halloweenowe zabawy. W programie konkursy, dyniowe maski i słodycze. Mile widziane ciekawe przebrania!

Miejsce: Kids Arena, ul. Stanisława Staszica 1, Szczecin
Godzina: od 10.00
Wstęp: w cenie biletu do Kids Areny

Autor: Infoludek.pl szczecin@infoludek.pl