Cztery pokazy fajerwerków na Pyromagic 2018 [program]

Dokładnie za miesiąc (10-11 sierpnia br.) niebo nad Szczecinem już po raz jedenasty rozświetlą kolorowe sztuczne ognie.

Wystrzałowy weekend

Jak co roku, podczas uwielbianej przez mieszkańców i turystów imprezy, czeka nas wybuchowa rywalizacja firm pirotechnicznych oraz mnóstwo dobrej muzyki.

W tym roku swoje pokazy pirotechniczne przygotują specjalistyczne firmy firmy z Anglii, Rumunii, Filipin, a także polska firma Surex.

Ciekawe imprezy towarzyszące

Już po raz szósty Festiwalowi Pyromagic towarzyszyć będzie festiwal muzyczny Szczecin Music Live. Organizatorzy zdecydowali, że również w tym roku przerwy między pokazami wypełni wybuchowa mieszanka muzyki elektronicznej, folku i muzyki tanecznej. Wśród zaproszonych artystów są m.in. Adam Strug (będzie promował swoją najnowszą płytę „Leśny Bożek”), założony przez niemieckiego producenta Ulfa Lindemanna [dunkelbunt], DJ Krzaku aka Selecta Arbusto (współzałożyciel Zjednoczenia SoundSystem) i DJ Urban Turban.

Innymi wydarzeniami towarzyszącymi festiwalowi Pyromagic są Water Show (najlepsi skoczkowie z całego świata będą wykonywać skoki i akrobacje z Trasy Zamkowej), Firefighter Combat Challenge (niezwykle widowiskowe zmagania strażaków z całego świata) i Polonez Cup Race (na Odrze zostaną rozegrane krótkie wyścigi odbywające się w ramach tych prestiżowych regat).

Program

Piątek (10 sierpnia 2018)

14.00 – 01.00 Jarmark i ogródki piwne

10.00 – 20.00 Firefighter Challenge: starty indywidualne

20.50 Szczecin Music Live: DJ Krzaku aka Selecta Arbusto

21.10 Szczecin Music Live: Adam Strug

22.20 I pokaz Pyromagic 2018: Pyro Even ts – Temexon Team (Rumunia)

22.35 Szczecin Music Live: DJ Krzaku aka Selecta Arbusto

23.00 II pokaz Pyromagic 2018: Platinum Fireworks (Filipiny)

23.15 Szczecin Music Live: DJ Krzaku aka Selecta Arbusto


Sobota (11 sierpnia 2018)

10.00 XIX BALTIC POLONEZ CUP RACE 2018 – CEREMONIA OTWARCIA REGAT – CKE STARA RZEŹNIA

10.00 – 01.00 Jarmark i ogródki piwne

10.00 – 18.00 Firefighter Challenge: starty sztafetowe

12.00 XIX BALTIC POLONEZ CUP RACE 2018 – START – WYŚCIGI KRÓTKIE NA ODRZE

12.00 – 15.15 Watershow: oficjalne treningi

15.30 – 20.30 Watershow: Flyboarding, JET SURF vs Hoverboard, Pokaz Jetpack, Flyboarding – FLYCUP BATTLE, pokazy JETSKI, Flyboarding – FLYCUP Szczecin 2018 Best Trick, JET SURF, SPLASH DIVING FREE STYLE, FLYBOARD – pokazy synchroniczne

16.00 XIX BALTIC POLONEZ CUP RACE 2018 – PROJEKCJA FILMÓW: „Pierwsza dama oceanów” i „OPTY – miasta” – CKE STARA RZEŹNIA

20.30 Watershow: Parada Finałowa

20.50 – 21.10 Szczecin Music Live: DJ Urban Turban

21.20 Szczecin Music Live: [dunkelbunt] live

22.20 III pokaz Pyromagic 2018: Pyrotex Fireworx (Anglia)

22.35 Szczecin Music Live: DJ Urban Turban

23.05 Pyromagic: ogłoszenie wyników

23.15 Pokaz Ogni Sztucznych w wykonaniu Surex (Polska)

23.30 Szczecin Music Live: DJ Urban Turban

Autor: Infoludek.pl szczecin@infoludek.pl