Ferie zimowe w nadchodzącym roku przyjdą wyjątkowo szybko! Już od 15 stycznia dzieci będą mogły korzystać z zimowej przerwy. Sprawdź najciekawsze atrakcje!

ferie 2018

Mały Inżynier

Edukacja przez zabawę, czyli nauka pełna frajdy! Samodzielne wykonywanie eksperymentów, konstruowanie niesamowitych robotów, konkursy i niespodzianki!

ferie 2018

Szczecińskie Centrum Komputerowe

Najlepsze Półkolonie Zimowe w mieście! Tenis, Strzelnica, XBOX, Piłkarzyki, Gry i zabawy ruchowe! Już od 359 zł!

ferie 2018

Wodne Królestwo

Super półkolonie w Wodnym Królestwie (Marcepanowa 2, Mierzyn, tel. 534810081 od 7-17) z wyżywieniem, nocowaniem!

ferie 2018

Akademia Pinocchio

Tematyczne półkolonie zimowe dla dzieci w wieku od 5 do 13 lat. Dwie lokalizacje: Szczecin lub Mierzyn.

ferie 2018

Baw się i buduj

31 turnusów za nami - czas na 32. i 33. Półkolonie z klockami - pełne wyżywienie, profesjonalna kadra i masa atrakcji!

ferie 2018

Półkolonie zimowe w Centrum Żeglarskim

Doświadczeni instruktorzy wraz z najmłodszymi zgłębią żeglarską teorię, nauczą się podstaw tańca współczesnego, a także spróbują swoich sił na lodowisku.

Ferie zimowe: Poznaj Książnicę

Zorganizowane grupy dzieci (maksymalnie 30 osób) będą mogły zwiedzać Książnicę Pomorską od 15 stycznia do 26 stycznia 2018 r. w godzinach od 10.00 do 13.00. Terminy można rezerwować dzwoniąc na numer 91 48 19 183.

Ferie w Nowogardzkim Domu Kultury

W dniach 15-19 stycznia 2018 r. NDK zaprasza dzieci na bezpłatne zajęcia (grafik zostanie udostępniony 4 stycznia). Natomiast w drugim tygodniu będą odbywać się płatne zajęcia w ramach Zimowej Akademii Zabawy (koszt: 180 zł, zapisy od 3 stycznia).

Lodowisko Arena Szczecin

Największe kryte lodowisko w Szczecinie to gwarancja świetnej zabawy na niespełna tysiącu metrach kwadratowych lodu w towarzystwie muzyki i wirujących świateł. W ferie lodowisko będzie czynne w godzinach 9.00 – 22.00.

Szczecińska Gubałówka

Na Szczecińskiej Gubałówce można korzystać z zadaszonego i pięknie oświetlonego lodowiska (w ferie będzie czynne w godzinach 9.00 – 22.00). W kompleksie można również uprawiać narciarstwo oraz snowboard.

Empik Kaskada

W trakcie ferii zimowych w empiku Kaskada odbywać będą się warsztaty plastyczne dla dzieci. Będzie to wspaniała okazja dla wszystkich dzieci aby odkrywać własne talenty i jednocześnie dobrze się bawić.

MOK Police

Przed nami dwa tygodnie fantastycznej zabawy. Każdego dnia na scenie od godz. 11.00 prezentowane będą różnorodne atrakcje sceniczne.
Chętni będą mogli także skorzystać z różnorodnych warsztatów.

Stargardzkie Centrum Kultury

Podczas ferii zimowych Stargardzkie Centrum Kultury zaprasza na spektakle teatralne dla dzieci. Przedstawienia odbędą się 17 oraz 24 stycznia br.

Ferie_2018

Stargardzkie Centrum Kultury

Stargardzkie Centrum Kultury serdecznie zaprasza na aktywne ferie zimowe z SCK. W programie mnóstwo różnorodnych warsztatów!

Ferie_2018

Kino SCK

Podczas ferii zimowych Kino SCK obniża ceny biletów do 14 zł na filmy grane od poniedziałku do piątku 15-26.01.18 do godziny 15.00.

Miejska Biblioteka Publiczna w Międzyzdrojach

Spędź ferie w „Kreatywnej Pracowni Plastycznej” w bibliotece.

Regionalne Centrum Kultury w Kołobrzegu

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą dla dzieci i młodzieży na Ferie 2018.

Zapisy pod nr telefonu 94 35 249 49 w.47 lub osobiście w Dziale Animacji Kultury.

Liczna miejsc na zajęcia ograniczona

Goleniowski Dom Kultury

Goleniowski Dom Kultury i Gmina Goleniów serdecznie zapraszają dzieci na zajęcia w okresie ferii zimowych 2018!

SDS

Bezpłatny wstęp na największą pływalnie w mieście oraz gry i zabawy na świeżym powietrzu pod okiem animatora – to atrakcje dla dzieci i młodzieży przygotowane z okazji ferii zimowych.

Pałac Młodzieży

Pomorskie Centrum Edukacji w Szczecinie zaprasza dzieci z klas 0-7 szkół podstawowych na półkolonie zimowe "FERIADA 2018".

Miejska Biblioteka Publiczna w Szczecinie

Ferie w mieście nie muszą być nudne! W naszym województwie zimowa przerwa w nauce dla dzieci i młodzieży trwa od 15 do 28 stycznia 2018. Z tej okazji 5 filii bibliotecznych przygotowało program pełen atrakcji.

Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Szczecinie

„Ferie z leśnikiem” to program realizowany co roku w okresie ferii zimowych, wspólnie z placówkami oświatowymi działającymi w tym okresie na terenie Nadleśnictwa Gryfino. Ośrodek Edukacji Przyrodniczo - Leśnej w Kliniskach również zaprasza na warsztaty dla dzieci.

ferie 2018

Wykaz półkolonii organizowanych

przez szczecińskie szkoły i placówki oświatowe w czasie ferii zimowych 2018.

ferie 2018

Miejsce na Twoją reklamę

Chcesz, żeby oferta Twojej firmy znalazła się w naszej zakładce? Zapraszamy do kontaktu: marketing@infoludek.pl