Wielkimi krokami zbliżają się Ferie zimowe 2017. Sprawdź oferty dotyczące spędzania czasu w ferie zimowe i wybierz coś dla Twojego dziecka!

Mały Geniusz

Wyjątkowy program m.in. eksperymenty, druk 3D, szachy, fotografia, autoprezentacja, pierwsza pomoc, astronomia, taniec, przedsiębiorczość, języki.

Elite Sport Club

Najlepsze Półkolonie Zimowe 2017 w mieście! Tenis, Strzelnica, XBOX, Taniec, Dyskoteka, Piłkarzyki, Ognisko, Gry i zabawy ruchowe! - już od 359zł!

Wodne Królestwo

Półkolonie z super atrakcjami na basenie i dużą salą
zabaw, Mierzyn, tel.534810081

Akademia Tenisowa Promasters

Półkolonie z AT Promasters to ferie bez nudy.Kino,łyżwy,codziennie lekcje tenisa,mnóstwo konkursów i zabawy.Przyjdź i super wykorzystaj wolny czas.

Mały Inżynier

Edukacja przez zabawę, czyli nauka pełna frajdy! Samodzielne wykonywanie eksperymentów, konstruowanie niesamowitych robotów, konkursy i niespodzianki!

Cyrk Zodiak

Półkolonie artystyczno-cyrkowe. Ogólnorozwojowe zajęcia.
Kreatywność, rozwój, zabawa.

Hotel AQUARIUS SPA*****

Nadmorski klimat to podstawa zdrowego odpoczynku. Zadbaj o odporność Malucha łącząc przyjemność pobytu nad morzem ze wspaniałą zabawą. Zapraszamy do Hotelu AQUARIUS SPA w Kołobrzegu.

Junior Sports

Ferie na sportowo dla dzieci od 5-go roku życia! Sport i zabawa w super atmosferze!

Dance Passion

Wszystkich, którzy w lutym zostają w mieście, zapraszamy do spędzenia ferii z tańcem. Codziennie dużo tańca i świetna zabawa

Akademia Pinocchio

Tematyczne półkolonie zimowe dla dzieci w wieku od 5 do 13 lat. Dwie lokalizacje: Szczecin lub Mierzyn.

My English School

Półkolonie świąteczne i zimowe dla dzieci. Opieka od 7.00 do 16.30, wyżywienie, ubezpieczenie, bilety wstępu. 350 zł/turnus. Zapraszamy!

Baw się i buduj

Rodzice o nas mówią: najlepsze półkolonie w Szczecinie. Dlaczego? Dzieci się nie nudzą, mają codzienne wyjścia, są bezpieczne, a program jest...

Jestem i Ja

Zajęcia grupowe w czasie ferii zimowych 2017 dla dzieci w wieku od 7-11 lat. Dzieci będą mogły uczestniczyć w różnorodnych i ciekawych formach aktywności. W czasie zajęć wykorzystamy elementy pedagogiki zabawy, pedagogiki Montessori.

Squash Zone Club

Zima na sportowo 2017 to wyjątkowy program półkolonii i niepowtarzalne atrakcje. Gwarantujemy mnóstwo ruchu i zabawy. Sport przede wszystkim!

Towarzystwa Wiedzy Powszechnej

Gwarantujemy świetną zabawę, ciekawe wycieczki, zajęcia sportowe oraz szereg niesamowitych atrakcji, które zainteresują każde dziecko.

Bataty Studio Kulinarne

Zapraszamy dzieci w wieku 9 – 14 lat, na zimowe warsztaty w Studiu
Kulinarnym Bataty. Wspólnie będziemy gotować, poznawać nowe smaki,
tworzyć dania oraz bawić się!

Lodowisko Azoty Arena

Pod okiem doświadczonych instruktorów najmłodsi mogą postawić pierwsze kroki w łyżwiarstwie lub kontynuować naukę. Organizatorzy czekają również na odważnych dorosłych, którzy spróbują po raz pierwszy wyjść na lód.

Szczecińska Gubałówka

Na Szczecińskiej Gubałówce można korzystać z zadaszonego i pięknie oświetlonego lodowiska. W kompleksie można również uprawiać narciarstwo oraz snowboard (stok i orczyk zostały uruchomione 9 stycznia br.).

Ferie w Książnicy Pomorskiej

W okresie ferii zimowych zapraszamy grupy zorganizowane, do udziału w zajęciach organizowanych w naszej bibliotece. Zgłoszenia będą przyjmowane do 13 lutego 2017 roku.

Ferie zimowe w polickim MOK-u!

Dziesiątki atrakcji: przedstawienia, interaktywne gry, zabawy, konkursy, warsztaty – te i wiele innych atrakcji adresowanych jest do wszystkich dzieci i młodzieży spędzających ferie zimowe w mieście!

Ferie zimowe w NDK

Zapraszamy rodziców dzieci w wieku 6-10 lat do rezerwowania miejsc na Zimową Akademię Zabawy, która odbędzie się w pierwszym tygodniu ferii zimowych w Nowogardzkim Domu Kultury.

Ferie zimowe z SCK

Stargardzkie Centrum Kultury przygotował ciekawy program kulturalny dla dzieci i młodzieży (na wszystkich warsztatach wymagana jest zgoda rodzica)

Ferie zimowe w RCK

Regionalne Centrum Kultury w Kołobrzegu zaprasza dzieci i młodzież na ferie 2017 - obowiązują wcześniejsze zapisy

Ferie zimowe w GDK

Goleniowski Dom Kultury zaprasza dzieci i młodzież na zajęcia w okresie ferii zimowych. Ze względu na duże zainteresowanie oraz ograniczoną ilość miejsc, istnieje możliwość zapisu dziecka na maks. 4 warsztaty i 4 wyjazdy

Ferie 2017 w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Szczecinie

Będzie modnie, ekologicznie, technologicznie, podróżniczo, bajkowo, komiksowo… Każdy znajdzie dla siebie coś ciekawego. Prosimy o zapoznanie się z ofertą, gdyż na niektóre zajęcia obowiązują zapisy. Wszystkie atrakcje są nieodpłatne.

Ferie na sportowo dla dzieci z północnej części Szczecina

Na boisku „Paprotka” zaplanowano gry, zabawy, konkursy i turnieje dla najmłodszych pod okiem animatora. Każdy będzie mógł spróbować swoich sił m.in.: w grze w bule, tenisie stołowym czy piłce nożnej. Udział w zajęciach jest bezpłatny.

Zimobranie kultury - warsztaty artystyczne w Inku - Szczecińskim Inkubatorze Kultury

"Zimobranie kultury - warsztaty artystyczne" dla dzieci z klas 4-6 szkół podstawowych, odbędą się w drugim tygodniu ferii w INKU Szczecińskim Inkubatorze Kultury. Na uczestników czekają warsztaty graficzne, filmy, patyczaki i wiele innych rozmaitości.

Ferie zimowe 2017 w placówkach oświatowych

Szczecińskie placówki oświatowe oraz organizacje pozarządowe przygotowały wypoczynek dla dzieci i młodzieży. Zajęcia odbywać się będą od poniedziałku do piątku, w większości przypadków w obu tygodniach ferii.

Floating Arena

Ferie na basenach SDS

Podczas ferii zimowych uczniowie szkół podstawowych (w wieku co najmniej 7 lat), gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych będą mogli bezpłatnie skorzystać z basenu 25 m i 50 m.

Warsztaty feryjne w Sekretariacie ds. Młodzieży

Z okazji otwarcia nowej siedziby Sekretariat ds. Młodzieży zaprasza młodzież w wieku 16-20 lat
na aktywne zajęcia

Ferie zimowe w gminie Międzyzdroje

Organizatorzy zapewniają: nieodpłatną opiekę pedagogiczną i instruktorów zajęć edukacyjno – rekreacyjnych, usługi niezbędne do wykonania zajęć, szeroką ofertę zajęć oraz niespodzianki.

Ferie 2017 z Instytutem Pamięci Narodowej

Organizatorzy zapraszają dzieci ze szkół podstawowych na zajęcia edukacyjne, które odbędą się w drugim tygodniu ferii zimowych. Przyjmowane są jedynie zgłoszenia indywidualne, nie grup zorganizowanych.

Dołącz do zakładki

Chcesz, żeby oferta Twojej firmy znalazła się w naszej zakładce? Zapraszamy do kontaktu: marketing@infoludek.pl