Pyromagic 2017

22:20
pyromagic 2013

Kiedy

11.08 - 12.08.2017
godz.: 22:20

Gdzie

Wały Chrobrego
Wały Chrobrego
Szczecin

Pyromagic 2017

Niebo nad Szczecinem ponownie rozbłyśnie milionem kolorowych sztucznych ogni! Jak zwykle czeka nas wybuchowa rywalizacja firm pirotechnicznych, mnóstwo dobrej muzyki a przede wszystkim, fantastyczna zabawa.

10. jubileuszowa edycja zobowiązuje – w tym roku czeka nas Finał Mistrzów, zwycięzców z ostatnich czterech lat! Tegoroczny festiwal odbędzie się na Wałach Chrobrego tuż po Finale The Tall Ships Races!

Każdego roku do konkursu zostają zaproszone prestiżowe firmy z całego świata, które na co dzień zajmują się realizacją pirotechnicznych pokazów. Wszystkim ekipom zostaną postawione te same warunki techniczne, a jury oceniać będzie zgodność pokazu z tłem muzycznym, użyty materiał i kolorystykę. W roli gospodarza wystąpi SUREX Firma Rodzinna Ryszard Suzdalewicz.

O Platynową Magnolię walczyć będą:

• zwycięzca z 2013 r. – JOST Austria
• zwycięzca z 2014 r. – H.C. Pyrotechnics Belgia
• zwycięzca z 2015 r. – Fire Event Luksemburg
• zwycięzca z 2016 r. – SUGYP Szwajcaria

JOST – Austria – 11.08 godz. 22:20 – 22:35

Firma Feuerwerke Jost od 1996 roku inspiruje widzów niezapomnianymi pokazami ognia i światła. Od wielu lat ta austriacka firma organizuje dziesiątki przedstawień pirotechnicznych podczas wielu różnorodnych wydarzeń. Słynie z potężnych i imponujących pokazów sztucznych ogni, kreatywności, precyzji i pasji. W 2013 roku zdobyli Platynową Magnolię podczas Międzynarodowego Festiwalu Sztucznych Ogni Pyromagic w Szczecinie.

H.C. Pyrotechnics – Belgia – 11.08 godz. 23:00 – 23:15

Firma H.C. Pyrotechnics zadziwia swoimi pokazami fajerwerków od 2008 roku. Zaczynali głównie od organizowania imprez w Belgii przy różnego rodzaju okazjach takich jak Sylwester, Walentynki czy Festiwal Światła. Dzisiaj, dzięki wielu występom we Francji, Portugalii, Kanadzie, Czechach czy Zjednoczonych Emiratach Arabskich ugruntowali sobie pewną pozycję w branży pirotechnicznej.  Międzynarodowy Festiwal Sztucznych Ogni Pyromagic w 2014 roku należał właśnie do nich.

FireEvent – Luksemburg – 12.08 godz. 22:20 – 22:35

Kreatywność i innowacja – te dwa słowa w pełni obrazują każdy z pokazów FireEvent. Powstała w 1999 roku firma niezmiennie od 18 lat dostarcza na międzynarodowy rynek unikalne produkty pirotechniczne. Fireevent z determinacją i zaangażowaniem realizuje postawione przed nimi nawet najbardziej szalone wyzwania. Ich pomysłowość i zaangażowanie doceniło jury Międzynarodowego Festiwalu Sztucznych Ogni Pyromagic w 2015 roku.

Sugyp – Szwajcaria – 12.08 godz. 22:50 – 23:05 

Sugyp jest jedną z wiodących firm zajmujących się pokazami fajerwerków w Szwajcarii. Ich pokazy podziwiać można m.in. podczas szwajcarskiego święta narodowego, który przypada na pierwszy dzień sierpnia. Charakteryzuje ich przede wszystkim innowacyjność, która w zestawieniu z pasją całego zespołu tworzy wyjątkowe połączenie. Jego efekty podziwiać możemy na niebie, podczas niezapomnianych pokazów fajerwerków. Wszechobecny zachwyt nad pokazem Sugyp unosił się również w Szczecinie w 2016 roku podczas Międzynarodowego Festiwalu Sztucznych Ogni Pyromagic.

Międzynarodowe Pokazy Pirotechniczne, to jedyny tej skali w naszym kraju festiwal widowisk pirotechnicznych. Od 2008 roku przy Wałach Chrobrego w Szczecinie swoje aranżacje do tej pory zaprezentowały 27 firmy z 23 krajów. „Pyromagic” to magia ognia, światła i dźwięku

Ponadto jako impreza towarzysząca odbędzie się piąta edycja festiwalu Szczecin Music Live, na którym zagrają: Gooral, Psio Crew, Dj Haris Pilton i The Ufoslavians.

Więcej informacji o festiwalu: Szczecin Music Live 2017

Szczegółowy program wydarzeń:

11 sierpnia 2017 (piątek)

 

godz.Przebieg festiwaluUczestnicyFirma
20:40Powitanie przybyłych widzów

Pirotechniczny pokaz dymny

Jacek Porada

SUREX

Impresariat Zachodniopomorski

SUREX

20:50 – 21:10Krótka informacja o wykonawcyProwadzący:

Jacek Porada

Impresariat Zachodniopomorski
I projekt

Szczecin Music Live 2017

GOORAL
21:10-22:10      Krótka informacja o wykonawcyProwadzący:

Jacek Porada

Impresariat Zachodniopomorsk
                        II projekt

Szczecin Music Live 2017

PSIO CREW
22:10 – 22:20Otwarcie X Międzynarodowego Festiwalu Ogni Sztucznych PYROMAGIC 2017 i    IX Szczecin Music Live 2017

Przedstawienie uczestników konkursu:

Przedstawienie członków Jury

Otwarcie festiwalu przez Prezydenta Miasta Szczecin

Na scenie obecni:

1. Prezydent Miasta Szczecin

Piotr Krzystek

2. Prowadzący

Jacek Porada

3. Przedstawiciele firm,

4. Jurorzy.

SUREX
22:20- 22:35Krótka informacja o wykonawcyProwadzący:

Jacek Porada

SUREX
pokaz X Międzynarodowego Festiwalu Ogni Sztucznych PYROMAGIC 2017 

Jost – Austria

 

22:35 – 23:00                   I projekt

Szczecin Music Live 2017

GOORALImpresariat Zachodniopomorsk
23:00– 23:15Krótka informacja o wykonawcyProwadzący:

Jacek Porada

 

SUREX
II pokaz X Międzynarodowego Festiwalu Ogni Sztucznych PYROMAGIC 2017 

H.C.Pirotechnik – Belgia

23:15– 0:00I projekt

Szczecin Music Live 2017

GOORALImpresariat Zachodniopomorsk
0:00Zakończenie dniaProwadzący:

Jacek Porada

12 sierpnia 2017 (sobota)

 

godz.Przebieg festiwaluUczestnicyFirma
20:45Powitanie przybyłych widzówProwadzący:

Jacek Porada

Impresariat Zachodniopomorski
20:50 – 21:20Krótka informacja o wykonawcyProwadzący:

Jacek Porada

Impresariat Zachodniopomorski
III projekt

Szczecin Music Live 2017

     DJ Haris Pilton
21:20-22:20      Krótka informacja o wykonawcyProwadzący:

Jacek Porada

Impresariat Zachodniopomorsk
                        IV projekt

Szczecin Music Live 2017

      The Ufoslavians
22:20- 22:35Krótka informacja o wykonawcyProwadzący:

Jacek Porada

SUREX
III pokaz X Międzynarodowego Festiwalu Ogni Sztucznych PYROMAGIC 2017Fire Event – Luxemburg
22:35 – 22:50                   III projekt

Szczecin Music Live 2017

DJ Haris Pilton Impresariat Zachodniopomorsk
 

 

 

 

22:50 – 23:05

Krótka informacja o wykonawcy 

Prowadzący:

Jacek Porada

SUREX
IV pokaz X Międzynarodowego Festiwalu Ogni Sztucznych PYROMAGIC 2017 

Sugyp – Szwajcaria

23:05 – 23:35                   III projekt

Szczecin Music Live 2017

DJ Haris Pilton Impresariat Zachodniopomorsk
 

 

23:35-23:45

Ogłoszenie wyników  X Międzynarodowego Festiwalu Ogni Sztucznych

PYROMAGIC 2017

Wręczenie nagród.

Prowadzący:

Jacek Porada

Nagrody wręcza:

Piotr Krzystek

Prezydent Miasta Szczecin

i Przewodniczący Jury

 

 

 

 

Firma

23:45– 0:00Krótka informacja o wykonawcyProwadzący:

Jacek Porada

 

SUREX
POKAZ OGNI GOSPODARZYSUREX
0:00 – 0:45III projekt

Szczecin Music Live 2017

DJ Haris PiltonImpresariat Zachodniopomorsk
0:45Zakończenie festiwali.

Zaproszenie na rok następny

Prowadzący:

Jacek Porada

Źródło: Urząd Miasta Szczecin

***

W związku z organizacją imprez „The Tall Ships Races 2017” oraz „Pyromagic”, w dniach od 31.07 do 14.08.2017 wprowadzone zostaną zmiany w funkcjonowaniu komunikacji miejskiej.

Organizacja ruchu w dniach od 31.07.2017 do 13.08.2017

  • Linia tramwajowa 6 — kursowanie linii zostaje zawieszone.
  • Linia tramwajowa 3 — kursy dojazdowe w relacji zajezdnia Golęcin — Dworcowa będą realizowane objazdem przez ul. Matejki — pl. Hołdu Pruskiego.
  • Linia tramwajowa 12 — kursy dojazdowe w relacji zajezdnia Golęcin — Dworcowa będą realizowane objazdem przez ul. Matejki — pl. Hołdu Pruskiego.
  • Linia tramwajowa 16 kursować będzie w obu kierunkach od przystanku „Pomorzany” trasą linii 6 do przystanku „Wyszyńskiego” i dalej przez ul. Wyszyńskiego — Bramę Portową — al. Niepodległości — pl. Żołnierza Polskiego — pl. Hołdu Pruskiego — Matejki — Malczewskiego — Parkową — Dubois do przystanku „Dubois” i dalej trasą linii 6 do Gocławia. Linia będzie kursować wg specjalnego rozkładu jazdy.
  • Linia autobusowa 70 kursować będzie objazdem:
    • w kierunku Urzędu Miasta: od przystanku „Wyszyńskiego” (przeniesiony do zatoki na ul. Wyszyńskiego, słupek nr 10916) przez: Wyszyńskiego — Bramę Portową — al. Niepodległości — pl. Żołnierza Polskiego — pl. Hołdu Pruskiego — Matejki — pl. Rodła i dalej swoją trasą, z pominięciem przystanków „Admiralska”, „Urząd Wojewódzki” i „Starzyńskiego”. Zostaje uruchomiony przystanek „Filharmonia” zlokalizowany na ul. Matejki na wysokości budynku Filharmonii im. Mieczysława Karłowicza.
    • w kierunku Pargowa: pl. Rodła — Wyzwolenia — pl. Żołnierza Polskiego — Farna — Sołtysia — Wyszyńskiego — Nabrzeże Wieleckie i dalej swoją trasą, z pominięciem przystanków „Starzyńskiego”, „Teatr Współczesny” i „Jarowita”. Uruchamia się przystanek „Plac Hołdu Pruskiego” przy skrzyżowaniu z ul. Farną.

    Linia kursować będzie wg normalnego rozkładu jazdy

  • Linia autobusowa 526 kursować będzie objazdem w obu kierunkach: od przystanku „Wyszyńskiego” (przeniesiony do zatoki na ul. Wyszyńskiego, słupek nr 10916) przez: Wyszyńskiego — Bramę Portową — al. Niepodległości — pl. Żołnierza Polskiego — pl. Hołdu Pruskiego — Matejki — Malczewskiego — Parkową — Dubois do przystanku „Dubois” i dalej swoją trasą, wg normalnego rozkładu jazdy.

Organizacja ruchu w dniach 11.08.2017 od godz. 19:00 oraz 12.08.2017 od godz. 10:00

Linia autobusowa 53 zostanie skierowana przez ul. Łady — Jana z Kolna do przystanku „Dworzec Morski” (przystanek wspólny z linią 526 w kierunku Polic) z pominięciem przystanków „Antosiewicza” i „Stocznia Szczecińska”. Nawrót autobusów odbywać się będzie na skrzyżowaniu ul. Jana z Kolna i Kapitańskiej. W pozostałych godzinach linia kursować będzie obecnie obowiązującą trasą, tj. do Stoczni Szczecińskiej.

Organizacja ruchu w dniu 11.08.2017 (piątek)

  • Zostanie wydłużone kursowanie linii tramwajowych 2, 3, 7, 8, 12 i 16 do godziny 1:00. Linia 8 kursować będzie co 10 minut (od godz. 20:00 do godz. 0:00), natomiast pozostałe linie z częstotliwością co 20 minut:
    • linia 2 (Turkusowa — Dworzec Niebuszewo):
      • kursy z Wyszyńskiego do Dworca Niebuszewo: 23:04, 23:24, 23:44, 0:04, 0:24, 0:44, 1:07; 1:22*, 1:28*, 1:48*
      • kursy z Wyszyńskiego do Turkusowej: 23:21, 23:41, 0:01, 0:21, 0:41, 1:21
        * zjazd do Zajezdni Pogodno
    • linia 3 (Pomorzany — Las Arkoński):
      • kursy z Wyszyńskiego do Lasu Arkońskiego: 23:15, 23:35, 23:55, 0:15, 0:35, 0:55, 1:15
      • z Wyszyńskiego do Pomorzan: 23:11, 23:31, 23:51, 0:11, 0:31, 0:51
    • linia 7 (Turkusowa — Krzekowo):
      • kursy z Wyszyńskiego do Krzekowa: 23:14, 23:34, 23:54, 0:14, 0:34, 0:54, 1:17, 1:32*, 1;38*
      • kursy z Wyszyńskiego do Turkusowej: 23:11, 23:31, 23:51, 0:11, 0:31, 0:51, 1:11
        * zjazd do zajezdni Pogodno
    • linia 8 (Turkusowa — Gumieńce):
      • kursy z Wyszyńskiego do Gumieniec: 23:09, 23:19, 23:29, 23:39, 23:49, 23:59, 0:09, 0:19, 0:39, 0:59, 0:27*, 1:07*, 1:27*
      • kursy z Wyszyńskiego do Turkusowej: 23:06, 23:16, 23:26, 23:36, 23:46, 23:56, 0:06, 0:16, 0:36, 0:56
        * zjazd do zajezdni Pogodno
    • linia 12 (Pomorzany — Dworzec Niebuszewo):
      • kursy z Placu Rodła do Pomorzan: 23:04, 23:24, 23:44, 0:04, 0:24, 0:44, 1:04
      • kursy z Placu Rodła do Dworca Niebuszewo: 23:21, 23:41, 0:01, 0:21, 0:41, 1:02
    • linia 16 (Pomorzany — Gocław):
      • kursy z Wyszyńskiego do Pomorzan: 23:06, 23:26 23:46, 0:06, 0:26, 0:46, 1:06
      • kursy z Wyszyńskiego do Gocławia: 23:19, 23:39, 23:59, 0:19, 0:39, 0:59, 1:09*, 1:29*
        * zjazd do zajezdni Golęcin
  • Uruchomione zostaną dodatkowe kursy w godzinach 23:00-1:00 dla linii autobusowych:
    • linia 53 (Dworzec Morski — Pomorzany Dobrzyńska) co 15 minut:
      • kursy z Dworca Morskiego: 23:15, 23:30, 23:45, 0:00, 0:15, 0:30, 0:45, 1:00
    • linia 68 (Plac Rodła — Przepiórki) co 30 minut:
      • kursy z Placu Rodła: 23:45, 0:15, 0:45, 1:15
    • linia 75 (Dworzec Główny — Krzekowo) co 10 minut:
      • kursy z Wyszyńskiego do Krzekowa: 23:25, 23:35, 23:45, 23:55, 0:05, 0:15, 0:25, 0:35, 0:45, 0:55, 1:05
    • linia 61 (Owocowa Dworzec — Podjuchy Pętla) co 20 minut:
      • kursy z Wyszyńskiego do Podjuch: 0:02, 0:22
    • linia 81 (Dworzec Główny — Przecław) co 10 minut:
      • kursy z Wyszyńskiego do Przecławia: 23:30, 23:40, 23:50, 0:00, 0:10, 0:20, 0:30, 0:40, 0:50, 1:00
    • linia 102 (Gocław — Police Osiedle Chemik) co 30-40 minut:
      • kursy z Gocławia: 0:00, 0:40, 1:10
    • linia 107 (Plac Rodła — Police Osiedle Chemik) co 10 minut:
      • kursy z Placu Rodła: 23:30, 23:40, 23:50, 0:00, 0:10, 0:20, 0:30, 0:40, 0:50*, 1:00**
        * od pętli „Police Osiedle Chemik” dalej jako linia 101 trasą: Wyszyńskiego — Piłsudskiego — Siedlecka — Grunwaldzka — Police Rynek — Police Jasienica Pętla. Odjazd z pętli „Police Osiedle Chemik” o godz. 1:30.
        ** od pętli „Police Osiedle Chemik” dalej jako linia 103 trasą: Wyszyńskiego — Piłsudskiego — Tanowska — Trzeszczyn — Tanowo. Odjazd z pętli „Police Osiedle Chemik” o godz. 1:40.
    • linia A (Plac Rodła — Osiedle Bukowe) co 15 minut:
      • kursy z Placu Rodła: 23:22, 23:37, 23:52, 0:07, 0:22, 0:37, 0:52, 1:07
      • kursy z Wyszyńskiego do Osiedla Bukowego: 23:29, 23:44, 23:59, 0:14, 0:29, 0:44, 0:59, 1:14
    • linia B (Osiedle Słoneczne — Osiedle Arkońskie) co 15 minut:
      • kursy z Wyszyńskiego do Osiedla Słonecznego: 23:21, 23:36, 23:51, 0:06, 0:21, 0:36, 0:51, 1:06, 1:21, 1:36
      • kursy z Wyszyńskiego do Osiedla Arkońskiego: 23:17, 23:32, 23:47, 0:02, 0:17, 0:32, 0:47, 1:02, 1:17
    • linia C (Plac Rodła — Osiedle Kasztanowe) co 30 minut:
      • kursy z Placu Rodła: 23:30, 0:00, 0:30, 1:00
      • kursy z Wyszyńskiego do Osiedla Kasztanowego: 23:36, 0:06, 0:36, 1:06
    • linia 887 (Plac Rodła, peron linii 101 — al. Wyzwolenia — Łucznicza — Duńska — Podbórz) co 30 minut:
      • kursy z Placu Rodła: 23:30, 0:00, 0:30, 1:00
  • Uruchomione zostaną dodatkowe kursy w godzinach 23:00-1:30 dla linii autobusowych:
    • linia 56 (Basen Górniczy — Dąbie Osiedle) co 30 minut:
      • kursy z Basenu Górniczego: 23:50, 0:20, 0:50, 1:25
    • linia 96 (Basen Górniczy — Osiedle Kasztanowe) co 30 minut:
      • kursy z Basenu Górniczego: 23:35, 0:05, 0:35, 1:05
    • linia 65 (Rondo Ułanów Podolskich — Osiedle Bukowe) co 20 minut:
      • kursy z Ronda Ułanów Podolskich: 23:38, 23:58, 0:18, 0:38, 0:58, 1:18
    • linia 71 (Rondo Ułanów Podolskich — Łubinowa — Osiedle Bukowe) co 20 minut:
      • kursy z Ronda Ułanów Podolskich: 23:28, 23:48, 0:08, 0:28, 0:48, 1:08
    • linia 73 (Basen Górniczy — rondo Ułanów Podolskich — Wielgowo Borsucza — Basen Górniczy, z pominięciem mostu Cłowego i przystanku „Zdunowo Szpital”) co 30 minut:
      • kursy z Basenu Górniczego: 23:25, 23:55, 0:25, 0:55, 1:25
    • linia 79 (Rondo Ułanów Podolskich — Jezierzyce) co 30 minut:
      • kursy z Ronda Ułanów Podolskich: 23:40, 0:10, 0:40, 1:10
    • linia 866 (Klucz Autostrada — rondo Ułanów Podolskich — Łubinowa — Chłopska — Nad Rudzianką — Gwarna — Dąbska — Kijewo) co 20 minut:
      • kursy z przystanku Jaśminowa ZUS do Klucza: 23:39, 23:59, 0:19, 0:39, 0:59, 1:19
      • kursy z przystanku Jaśminowa ZUS do Kijewa: 23:39, 23:59, 0:19, 0:39, 0:59, 1:19
  • Po dojeździe autobusów do przystanków krańcowych powrót do Dworca Morskiego, Ronda Ułanów Podolskich lub centrum odbywa się jako przejazd techniczny, bez obsługi pasażerów, najkrótszą możliwą trasą (z wyjątkiem linii 73, 866, A i B).
  • Linia autobusowa 524 kursować będzie zgodnie z rozkładem sob/ndz.
  • Linia tramwajowa 3 od godz. 18:00 będzie kursować przez ul. Wyszyńskiego, z pominięciem ul. Dworcowej. Nieczynny będzie przystanek „Plac Tobrucki”, a uruchomiony zostanie przystanek „Wyszyńskiego”.
  • Linie autobusowe 61 (kierunek Podjuchy) i 87 (kierunek Podbórz) od godz. 19:00 kursować będą przez ul. Wyszyńskiego, z pominięciem ul. Dworcowej. Nieczynne będą przystanki „Plac Tobrucki” i „Brama Portowa”, a uruchomione zostaną przystanki „Dworcowa nż” i „Wyszyńskiego”.

Organizacja ruchu w dniu 12.08.2017 (sobota)

  • Zostanie wydłużone kursowanie linii tramwajowych 2, 3, 7, 8, 12 i 16 do godziny 1:30. Linia 8 kursować będzie co 10 minut (od godz. 18:00 do godz. 0:00), natomiast pozostałe linie z częstotliwością co 20 minut:
    • linia 2 (Turkusowa — Dworzec Niebuszewo):
      • kursy z Wyszyńskiego do Dworca Niebuszewo: 23:04, 23:24, 23:44, 0:04, 0:24, 0:44, 1:07, 1:37 1:22*, 1:48*, 2:19*
      • kursy z Wyszyńskiego do Turkusowej: 23:21, 23:41, 0:01, 0:21, 0:41, 1:01, 1:21, 1:51
        * zjazd do zajezdni Pogodno
    • linia 3 (Pomorzany — Las Arkoński):
      • kursy z Wyszyńskiego do Lasu Arkońskiego: 23:15, 23:35, 23:55, 0:15, 0:35, 0:55, 1:15, 1:35
      • z Wyszyńskiego do Pomorzan: 23:11, 23:31, 23:51, 0:11, 0:31, 0:51, 1:11, 1:31
    • linia 7 (Turkusowa — Krzekowo):
      • kursy z Wyszyńskiego do Krzekowa: 23:14, 23:34, 23:54, 0:14, 0:34, 0:54, 1:17, 1:47, 1:32*, 2:02*
      • kursy z Wyszyńskiego do Turkusowej: 23:11, 23:31, 23:51, 0:11, 0:31, 0:51, 1:11, 1;33
        * zjazd do zajezdni Pogodno
    • linia 8 (Turkusowa — Gumieńce):
      • kursy z Wyszyńskiego do Gumieniec: 23:09, 23:19, 23:29, 23:39, 23:49, 23:59, 0:09, 0:19, 0:39, 0:59, 1:19, 1:39, 1:47*, 2:07*
      • kursy z Wyszyńskiego do Turkusowej: 23:06, 23:16, 23:26, 23:36, 23:46, 23:56, 0:06, 0:16, 0:36, 0:56, 1:16, 1:36
        *zjazd do zajezdni Pogodno
    • linia 12 (Pomorzany — Dworzec Niebuszewo):
      • kursy z Placu Rodła do Pomorzan: 23:04, 23:24, 23:44, 0:04, 0:24, 0:44, 1:04; 1:25
      • kursy z Placu Rodła do Dworca Niebuszewo: 23:21, 23:41, 0:01, 0:21, 0:41, 1:02, 1:32
    • linia 16 (Pomorzany — Gocław)
      • kursy z Wyszyńskiego do Pomorzan: 23:06, 23:26 23:46, 0:06, 0:26, 0:46, 1:06, 1:26, 1:46
      • kursy z Wyszyńskiego do Gocławia: 23:19, 23:39, 23:59, 0:19, 0:39, 0:59, 1:19, 1:39, 1:49*, 2:09*
        * zjazd do zajezdni Golęcin
  • Uruchomione zostaną dodatkowe kursy w godzinach 23:00-1:30 dla linii autobusowych:
    • linia 53 (Dworzec Morski — Pomorzany Dobrzyńska) co 15 minut:
      • kursy z Dworca Morskiego: 23:15, 23:30, 23:45, 0:00, 0:15, 0:30, 0:45, 1:00, 1:15, 1:30
    • linia 68 (Plac Rodła — Przepiórki) co 30 minut:
      • kursy z Placu Rodła: 23:45, 0:15, 0:45, 1:15, 1:45
    • linia 75 (Dworzec Główny — Krzekowo) co 10 minut:
      • kursy z Wyszyńskiego do Krzekowa: 23:25, 23:35, 23:45, 23:55, 0:05, 0:15, 0:25, 0:35, 0:45, 0:55, 1:05, 1:15, 1:25, 1:35
    • linia 61 (Owocowa Dworzec — Podjuchy Pętla) co 20 minut:
      • kursy z Wyszyńskiego do Podjuch: 1:02, 1:22
    • linia 81 (Dworzec Główny — Przecław) co 10 minut:
      • kursy z Wyszyńskiego do Przecławia: 23:30, 23:40, 23:50, 0:00, 0:10, 0:20, 0:30, 0:40, 0:50, 1:00, 1:10, 1:20, 1:30
    • linia 102 (Gocław — Police Osiedle Chemik) co 20-40 minut:
      • kursy z Gocławia: 0:00, 0:40, 1:00, 1:40
    • linia 107 (Plac Rodła — Police Osiedle Chemik) co 10 minut:
      • kursy z Placu Rodła: 23:30, 23:40, 23:50, 0:00, 0:10, 0:20, 0:30, 0:40, 0:50, 1:00, 1:10, 1:20*, 1:30**
        * od pętli „Police Osiedle Chemik” dalej jako linia 101 trasą: Wyszyńskiego — Piłsudskiego — Siedlecka — Grunwaldzka — Police Rynek — Police Jasienica Pętla. Odjazd z pętli „Police Osiedle Chemik” o godz. 2:00.
        ** od pętli „Police Osiedle Chemik” dalej jako linia 103 trasą: Wyszyńskiego — Piłsudskiego — Tanowska — Trzeszczyn — Tanowo. Odjazd z pętli „Police Osiedle Chemik” o godz. 2:10.
    • linia A (Plac Rodła — Osiedle Bukowe) co 15 minut:
      • kursy z Placu Rodła: 23:22, 23:37, 23:52, 0:07, 0:22, 0:37, 0:52, 1:07, 1:22, 1:37
      • kursy z Wyszyńskiego do Osiedla Bukowego: 23:29, 23:44, 23:59, 0:14, 0:29, 0:44, 0:59, 1:14, 1:29, 1:44
    • linia B (Osiedle Słoneczne — Osiedle Arkońskie) co 15 minut:
      • kursy z Wyszyńskiego do Osiedla Słonecznego: 23:21, 23:36, 23:51, 0:06, 0:21, 0:36, 0:51, 1:06, 1:21, 1:36
      • kursy z Wyszyńskiego do Osiedla Arkońskiego: 23:17, 23:32, 23:47, 0:02, 0:17, 0:32, 0:47, 1:02, 1:17, 1:32
    • linia C (Plac Rodła — Osiedle Kasztanowe) co 30 minut
      • kursy z Placu Rodła: 23:30, 0:00, 0:30, 1:00, 1:30
      • kursy z Wyszyńskiego do Osiedla Kasztanowego: 23:36, 0:06, 0:36, 1:06, 1:36, 2:06
    • linia 887 (Plac Rodła, peron linii 101 — al. Wyzwolenia — Łucznicza — Duńska — Podbórz) co 30 minut:
      • kursy z Placu Rodła: 23:30, 0:00, 0:30, 1:00, 1:30
  • Uruchomione zostaną dodatkowe kursy w godzinach 23:00-2:00 dla linii autobusowych:
    • linia 56 (Basen Górniczy — Dąbie Osiedle) co 30 minut:
      • kursy z Basenu Górniczego: 23:50, 0:20, 0:50, 1:25, 1:55
    • linia 96 (Basen Górniczy — Osiedle Kasztanowe) co 30 minut:
      • kursy z Basenu Górniczego: 23:35, 0:05, 0:35, 1:05, 1:35, 2:05
    • linia 65 (Rondo Ułanów Podolskich — Osiedle Bukowe) co 20 minut:
      • kursy z Ronda Ułanów Podolskich: 23:38, 23:58, 0:18, 0:38, 0:58, 1:18, 1:38, 1:58
    • linia 71 (Rondo Ułanów Podolskich — Łubinowa — Osiedle Bukowe) co 20 minut:
      • kursy z Ronda Ułanów Podolskich: 23:28, 23:48, 0:08, 0:28, 0:48, 1:08, 1:28, 1:48
    • linia 73 (Basen Górniczy — rondo Ułanów Podolskich — Wielgowo Borsucza — Basen Górniczy, z pominięciem mostu Cłowego i przystanku „Zdunowo Szpital”) co 30 minut:
      • kursy z Basenu Górniczego: 23:25, 23:55, 0:25, 0:55, 1:25, 1:55
    • linia 79 (Rondo Ułanów Podolskich — Jezierzyce) co 30 minut:
      • kursy z Ronda Ułanów Podolskich: 23:40, 0:10, 0:40, 1:10, 1:40
    • linia 866 (Klucz Autostrada — rondo Ułanów Podolskich — Łubinowa — Chłopska — Nad Rudzianką — Gwarna — Dąbska — Kijewo) co 20 minut:
      • kursy z przystanku Jaśminowa ZUS do Klucza: 23:39, 23:59, 0:19, 0:39, 0:59, 1:19, 1:39, 1:59
      • kursy z przystanku Jaśminowa ZUS do Kijewa: 23:39, 23:59, 0:19, 0:39, 0:59, 1:19, 1:39, 1:59
  • Po dojeździe autobusów do przystanków krańcowych powrót do Dworca Morskiego, Ronda Ułanów Podolskich lub centrum odbywa się jako przejazd techniczny, bez obsługi pasażerów, najkrótszą możliwą trasą (z wyjątkiem linii 73, 866, A i B).
  • Linia tramwajowa 3 będzie kursować przez ul. Wyszyńskiego, z pominięciem ul. Dworcowej. Nieczynny będzie przystanek „Plac Tobrucki”, a uruchomiony zostanie przystanek „Wyszyńskiego”.
  • Linie autobusowe 61 (kierunek Podjuchy) i 87 (kierunek Podbórz) kursować będą przez ul. Wyszyńskiego, z pominięciem ul. Dworcowej. Nieczynne będą przystanki „Plac Tobrucki” i „Brama Portowa”, a uruchomione zostaną przystanki „Dworcowa nż” i „Wyszyńskiego”.

Komunikacja kolejowa REGIO w dniach od 4.08.2017 do 12.08.2017

Zgodnie z porozumieniem zawartym z przewoźnikiem kolejowym Przewozy Regionalne Sp. z o.o, w pociągach REGIO kursujących do i ze Szczecina Głównego, w granicach administracyjnych miasta Szczecin, tj. między stacjami Szczecin Główny, Szczecin Port Centralny, Szczecin Zdroje, Szczecin Dąbie, Szczecin Zdunowo, Szczecin Załom, Szczecin Podjuchy, honorowane będą wszystkie bilety okresowe ZDiTM.

Ponadto w dniach 5.08-6.08.2017 r. zostaną wykonane dodatkowe kursy pociągów REGIO w relacjach:

  • Szczecin Główny — Gryfino
  • Szczecin Główny — Goleniów
  • Szczecin Główny — Stargard
  • Gryfino — Szczecin Główny
  • Goleniów — Szczecin Główny
  • Stargard — Szczecin Główny

Źródło: ZDiTM Szczecin

Wczytuję mapę...