Charytatywny koncert kolęd „Betlejem w Szczecinie”

19:00

Kiedy

13.01 - 13.01.2017
godz.: 19:00

Bilety

Bilet: 40 zł - 80 zł

Gdzie

Netto Arena
Szafera Wł. 3/5/7
Szczecin

Charytatywny koncert kolęd „Betlejem w Szczecinie”

Fundacja Światło-Życie charytatywny koncert najpiękniejszych kolęd z różnych stron świata pt. „Betlejem w Szczecinie”.

Wspólnie zaśpiewamy ponad 30 kolęd i pieśni bożonarodzeniowych, które zabrzmią w nowych i oryginalnych aranżacjach. Na scenie pojawią się wielkie gwiazdy polskiej estrady. W Szczecinie wystąpią m.in.: TGD, Natalia Niemen, Marika, Kuba Badach, Piotr Cugowski oraz Mate.O.

Wokalistom będzie towarzyszyć chór, czyli około 6. tysięcy widzów, którzy podczas koncertu oddadzą się wspaniałemu entuzjazmowi wspólnego kolędowania. Ten wyjątkowy koncert będzie rozbrzmiewać bożonarodzeniową radością przez ponad 2 godziny. Każdy uczestnik koncertu, przy wejściu otrzyma program wraz z opłatkiem. W programie koncertu znajduje się łamanie opłatkiem i składanie życzeń. Podczas koncertu usłyszymy także życzenia od duchownych i świeckich włodarzy miasta.

Cały dochód z koncertu zostanie przeznaczony na dożywienie osób potrzebujących w ramach projektu „Głodnych nakarmić”.  Ilość biletów i rodzaj miejscówek jest ograniczony i decyduje o nich kolejność zgłoszeń. Zamówienia indywidualne i grupowe można składać w wersji elektronicznej pod adresem mailowym info@ichtis.info oraz pod numerem telefonu 506 413 634.

Więcej informacji na stronie: www.facebook.com

Źródło: Organizator