Wielkimi krokami zbliżają się Ferie zimowe 2017. Sprawdź oferty dotyczące spędzania czasu w ferie zimowe i wybierz coś dla Twojego dziecka!

maly_geniusz

Mały Geniusz

Wyjątkowy program m.in. eksperymenty, druk 3D, szachy, fotografia, autoprezentacja, pierwsza pomoc, astronomia, taniec, przedsiębiorczość, języki.

sck

Elite Sport Club

Najlepsze Półkolonie Zimowe 2017 w mieście! Tenis, Strzelnica, XBOX, Taniec, Dyskoteka, Piłkarzyki, Ognisko, Gry i zabawy ruchowe! - już od 359zł!

wk_infoludek2

Wodne Królestwo

Półkolonie z super atrakcjami na basenie i dużą salą
zabaw, Mierzyn, tel.534810081

promasters

Akademia Tenisowa Promasters

Półkolonie z AT Promasters to ferie bez nudy.Kino,łyżwy,codziennie lekcje tenisa,mnóstwo konkursów i zabawy.Przyjdź i super wykorzystaj wolny czas.

maly-inzynier

Mały Inżynier

Edukacja przez zabawę, czyli nauka pełna frajdy! Samodzielne wykonywanie eksperymentów, konstruowanie niesamowitych robotów, konkursy i niespodzianki!

zodiak

Cyrk Zodiak

Półkolonie artystyczno-cyrkowe. Ogólnorozwojowe zajęcia.
Kreatywność, rozwój, zabawa.

ferie-l

Hotel AQUARIUS SPA*****

Nadmorski klimat to podstawa zdrowego odpoczynku. Zadbaj o odporność Malucha łącząc przyjemność pobytu nad morzem ze wspaniałą zabawą. Zapraszamy do Hotelu AQUARIUS SPA w Kołobrzegu.

ferie-na-sportowo-2017

Junior Sports

Ferie na sportowo dla dzieci od 5-go roku życia! Sport i zabawa w super atmosferze!

feriedp2017

Dance Passion

Wszystkich, którzy w lutym zostają w mieście, zapraszamy do spędzenia ferii z tańcem. Codziennie dużo tańca i świetna zabawa

pinocchio

Akademia Pinocchio

Tematyczne półkolonie zimowe dla dzieci w wieku od 5 do 13 lat. Dwie lokalizacje: Szczecin lub Mierzyn.

logo-my-english

My English School

Półkolonie świąteczne i zimowe dla dzieci. Opieka od 7.00 do 16.30, wyżywienie, ubezpieczenie, bilety wstępu. 350 zł/turnus. Zapraszamy!

polkolonie-infoludek-2017

Baw się i buduj

Rodzice o nas mówią: najlepsze półkolonie w Szczecinie. Dlaczego? Dzieci się nie nudzą, mają codzienne wyjścia, są bezpieczne, a program jest...

JestemiJa

Jestem i Ja

Zajęcia grupowe w czasie ferii zimowych 2017 dla dzieci w wieku od 7-11 lat. Dzieci będą mogły uczestniczyć w różnorodnych i ciekawych formach aktywności. W czasie zajęć wykorzystamy elementy pedagogiki zabawy, pedagogiki Montessori.

Plakat infoludek

Squash Zone Club

Zima na sportowo 2017 to wyjątkowy program półkolonii i niepowtarzalne atrakcje. Gwarantujemy mnóstwo ruchu i zabawy. Sport przede wszystkim!

zimowe polkolonie

Towarzystwa Wiedzy Powszechnej

Gwarantujemy świetną zabawę, ciekawe wycieczki, zajęcia sportowe oraz szereg niesamowitych atrakcji, które zainteresują każde dziecko.

lodowisko_azoty

Lodowisko Azoty Arena

Pod okiem doświadczonych instruktorów najmłodsi mogą postawić pierwsze kroki w łyżwiarstwie lub kontynuować naukę. Organizatorzy czekają również na odważnych dorosłych, którzy spróbują po raz pierwszy wyjść na lód.

gubalowka_logo

Szczecińska Gubałówka

Na Szczecińskiej Gubałówce można korzystać z zadaszonego i pięknie oświetlonego lodowiska. W kompleksie można również uprawiać narciarstwo oraz snowboard (stok i orczyk zostały uruchomione 9 stycznia br.).

dodaj-ferie300x200

Dołącz do zakładki

Chcesz, żeby oferta Twojej firmy znalazła się w naszej zakładce? Zapraszamy do kontaktu: marketing@infoludek.pl